Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, friss anyukák!...

Kismamák, friss anyukák! Milyen gyakran járt és jár el a párotok a barátaival?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy a terhesség előtt, terhesség ideje alatt és a baba születése után milyen gyakran járt el a párotok a barátaival, haverjaival csak úgy meginni egy-két sört vagy többet vagy milyen gyakran járt el házibuliba, rendes buliba? Mennyi időt volt ilyenkor távol? El tudtátok-e érni telefonon ha kellett?
2019. jan. 25. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekeink születésekor nem járt buliba, házibuliba se. Nem tizenévesek vagyunk.

Sörözni vagy így haverozni havi 1-2 szer ment el de mindig elérhető volt, és ez is inkább onnantól mikor a gyerekek már nagyobbak voltak 1-2 év (de mivel nálunk 2 év van a két gyerek között így összeségében összeért a két időszak).

Ez nem a házibulizás meg napokra eltűnés életszakasza...

Gyerekvállalás előtt kibuliztuk magunkat , nem éreztük hogy kimaradt volna bármi.

2019. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Semennyit.
2019. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi. A választ. Ment a zöld kéz 😊
2019. jan. 25. 15:52
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 30 év körüli férfiakra vonatkozik a kérdés de bármit szívesen meghallgatok 😊
2019. jan. 25. 15:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt terhes lettem, együtt járkáltunk, de már mi sem buliba, csak a barátokkal sörözgetni, beszélgetni. Terhesség alatt én egyre ritkábban mentem, ő havi 1-2x. Mióta az első gyerek megszületett, havi kb. 1x marad ki este ugyanezért. Ezen kívül hetente-kéthetente egy szombat vagy vasárnap délután megy el 2-3 órára zenélni, ennyi.
2019. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmanként havi 1-2 alkalommal tartanak fiús estet amikor meg isznak egy-két sort évi egy két alkalommal elmennek bulizni. Így volt ez terhesseg előtt alatt és után is. Mindig elértem.


Én is szoktam ugyanígy lányos estet tartani.


Mi néha együtt is elmegyünk bulizni

2019. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak a terhesség időszakáról tudok beszámolni (30 hetes vagyok), de ha a páromból indulok ki utána sem lesz másképp: 12 éves együttlétünk alatt (ő most 29, én 28) soha nem fordult elő két-három havonta egy alkalomnál több. Akkor is mindig válaszol az üzenetekre, telefonon elérhető és mindig előre meg van beszélve hogy iszik-e vagy sem. Ha iszik, sem megy 1-2 sörnél több és soha nem okoz gondot ha nem iszik, sőt, az esetek legnagyobb részében ő a sofőr. A baráti társaságunk nagy része közös amúgyis. Bulizni nem jártunk soha, nem vagyunk azok a típusok, házibuliba is csak nagyritkán, évi 1x-2x. Többre értékelünk egy társasjátékozós, beszélgetős vagy mozis estét a közös barátokkal.
2019. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem járt bulizni abból kinőtt mire gyereket vállaltunk. Inni pedig nem iszunk. Olyan kéthavonta egyszer ment el a barátaival pl. sütögetésre vagy autóversenyzést nézni.
2019. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem nekem szól a kérdés, mert én meg a kisapa vagyok vagy mifene, de hátha tudod hasznosítani.


Néhány havonta tudok összefutni külön a srácokkal, megiszunk egy-két sört aztán haza, mindenki családos már, ráadásul külön városokban lakunk így nehéz. Munkatársakkal is néhány havonta van egy kis összeülés, télen inkább csak fiúk, jó időben ha lehet szabadtéri programozni, akkor családostul inkább. A diszkókorszakot mi amúgy is kocsmákban éltük túl, házibuliba meg már nem hívnak :D Kinőttük.


Elérhető vagyok mindig, és éjfél körül szeretek hazaesni, mert már a másnaposságot sem úgy bírom, mint kiscsikó koromban, nem hiányzik már nekem a szenvedés :D


31 éves pasi.

2019. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag semennyit. Jellemzően félévente ha egyszer "kimarad", amikor már nem tudja lemondani a céges összejövetelt, csoportépítő estet. Ilyenkor kb. 10-11-ig marad, elérhető telefonon és nem issza le magát, max. 1-2 sör.

35 éves, 32 volt az első gyereknél, de már gyerek előtt se járt el esténként. 13 éve vagyunk együtt, utoljára huszonévesen kocsmázgattunk.

2019. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!