Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tanulnátok kisbaba mellett...

Mit tanulnátok kisbaba mellett? Mi az, ami nem csak időpazarlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokan mondjátok, hogy baba mellett tanultatok okj-s szakmákat.

Nekem okjm nincs, diplomáim vannak, de szívesen tanulnék szakmát is, viszont fogalmam sincs mi versenyképes, mi az, ami a munkaerőpiacon tényleg keresett.


Jelenleg egyéni vállalkozó vagyok, de baba után nem tudom az akarok maradni vagy sem.


A kisbaba jelenleg tervben van, még nem vagyok várandós, de nyilván ha majd megszületik, akkor nehezebben tudok bemenni egy egy előadásra.


Köszi előre is!


2019. jan. 29. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy mi érdekelne és miben vagy jó. Milyen munkára vágysz? Pörgős, mozgós vagy irodai? Milyen területen?
2019. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyerek után inkább szempont a család. Alapvetően pörgős vagyok, a vállalkozás is ilyen. Viszont nekem fontos, hogy este együtt vacsorázzon a családom, a hétvégéket együtt töltsük stb. Szóval effektíve mindegy a terület.


Kézügyességem nincs, egyedül talán ez, amit nem vállalnék plusz az informatikai területek. Ezek sajnos nem működnek, a többi úgy gondolom megvalósítható.

2019. jan. 29. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajanlom a Karrieriranytu (What color is your parachute) c. konyvet. Ha egyeni vallalkozokent akarod folytatni, akkor a kereslet oldalarol erdemes megkozeliteni, ha alkalmazotkent is dolgoznal, akkor pedig a kornyekeden levo allashirdeteseket erdemes megnezni, es ezek utan, hogy mihez lenne kedved, es mi az, amihez a kepessegeid is passzolnak.


Az informatikanak rengeteg terulete van, es nagyon sok vegezheto rugalmasan gyerek mellett, es sok terulet jol is fizet, valamint az atkepzes is lehet akar konnyu.


Persze lehetsz magantanar, skypeos orakat, treningeket is tarthatsz olyan teruleten, amiben van tapasztalatod es kereslet is van ra.

2019. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, pont irod, hogy az informatika nem fekszik neked. Akkor a valaszom azon reszet tekintsd targytalannak :)
2019. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet átnézem :)
2019. febr. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!