Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány újszülöttn...

Személyi igazolvány újszülöttnek? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Most olvastam,hogy az újszülött személyi igazolványához is kell kép.Én azóta ezen röhögök...Ha nem akarom az egy hetes babámat berángatni okmányirodába,meg úgy kb sehova se így az influenza szezon közepén,hogyan oldjam meg ezt a remekfeladatot?😂
2019. jan. 29. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen, kell, de nem ellenőrzik, csak ha külföldre mész.

Nekem 6 éves lesz a fiam, most fogunk csináltatni a suli beiratkozás miatt.

Eddig soha nem kérték sehol.

2019. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináltatsz neki pár hónap múlva. Senki sem fogja mostanában kérni. Ráérsz vele, ha nem terveztek a közel jövőben külföldre menni. Mi akkor csináltattunk a lányunknak, mikor 8 hónapos lett.
2019. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Amugy vihetsz fenykepet es scannelik. Mi mar regen is igy csinaltuk, nem is vittuk a gyerekeket az okmanyirodaba, hanem en keszitettem rola otthon olyan fotot, ami jo szemelyihez, utlevelhez es kb 20 forintert kinyomtattam utkozben (6 peldanyban rafer egy fotora).

Azert agyverzest emiatt nem kell kapni. :)

2019. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg a babákat fotózzák be, mi 6 hónaposan csináltattuk, mert külföldre utaztunk, nagyon cuki benne a kép :) hamar lejár egyébként az érvényessége emiatt, nyugodtan csináltasd tavasszal, nyáron, nekünk csak a határátlépéshez kellett.
2019. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 hónaposan csináltattuk mi is.
2019. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

6 éves lesz a fiam, tavasszal kell csináltatnunk, mert kell majd a bérlethez szám, es még nem megy suliba.

Az egy hetes öccsének nem csináltatunk. Felesleges, és nem is kèrik sehol.

2019. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért mit gondoltál? Majd rajzolnak a kép helyére?

10 éve kötelező újszülöttnek is a személyi, le vagy maradva.

2019. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi 4 hetesen csináltattuk meg, pont múlt hét kedden. Megyünk külföldre igaz csak 1-1 nap, szerbia, ausztria vásárolni. Kell a személyi
2019. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Csak ne kezdj el hisztériázni szegény ügyintéző előtt, nagyon kellemetlen lenne... Sose értettem az effajta háborgásokat. ez van, kötelező és kész, majd pont miattad fognak kivételt tenni.
2019. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem háborgok és nem.áll szándékomban jelenetet sem.rendezni.Sőt,kivételt sem kell velem tenni.Feltettem egy egyszerű kérdést amire a te kivételeddel mindenki normálisan tudott válaszolni.Szerintem ne itt arcoskodj.

2019. jan. 29. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!