Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Depressziós lennék? Szét eset...

Depressziós lennék? Szét eset az életem.

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni a történteket. 4 éve vagyok együtt a párommal 2 éve megszületett a kislányunk. 2 év alatt teljesen megromlott a kapcsolatunk, itt lakunk a párom anyjánál aki állandóan belém köt, minden egyes nap. már a párom is. semmi nem jó amit csinálok, senkinek. Pedig már rendes a cselédjük vagyok. Most tavasszal beakartam rakni a kislányt bölcsibe hogy elmenjek dolgozni és pontot tegyek az egész végére és elköltözni a lányommal. Erre terhes lettem (fogamzásgátló mellett) mire eljutottam a nőgyógyászhoz közölte hogy 11+4 napos vagyok felejtsem el az abortuszt. Nem tudok beszélni senkivel mert párom az összes barátnőmet elüldözte. A kislánnyal kb sehova nem. tudok menni, mert a nagyanyja úgy elkényeztetett hogy állandóan mindenért ordít, sikít sír. A párom a kislánnyal nem. foglalkozik 10 percet se, és most már a nagyanyja se mert "rossz". És most hogy megtudták hogy terhes vagyok és az fiú lesz, azt mondják mondjak le róla nem vagyok anyjának való nem vagyok jó. Teljesen tanácstalan vagyok mit csináljak. 2 gyerekkel munka nélkül? Otthon nélkül? Már arra is gondoltam hogy lehet jobb lenne ha kicsit örökbe adnám hogy jobb legyen neki. De tudom magamról nem vagyok rá képes. Vagy tűrjek még párom mellett? Nem. dolgozik.. nem csinál semmit csak játszik.. az anyja tart el minket.. és ráadásul belevitt egy csomó adósságba amiket kihoztunk együtt hogy majd fizetjük nem fizeti eladta.. elnézést ha esetleg össze vissza bonyolultan írtam

2019. jan. 31. 18:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Állandóan rajtam van a sírhatnék, csak gondolkozok hol ronthattam el. Néha csak össze pakolnék elmennék és felejetnék, de ettől még rosszabbul érzem magam hogy lehet képes is lennék rá. 5 percem nincs egyedül, pedig csak egyedül szeretnék lenni egy kicsit..
2019. jan. 31. 18:20
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Folyamatosan rossz döntéseket hozol, ennek van most meg az eredménye. Szerintem a legjobb, ha most maradsz a párod mellett, amíg 1 éves nem lesz a kicsi, aztán lépj le. Vagy van hova menned, szüleidhez esetleg?
2019. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Sz@r kapcsolatban szexelni azért jó volt, ugye?Keress fel egy anya otthont.
2019. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok sehova menni. Nem volt jó a szex sem ne hogy azt hidd hogy ráugrottam, hanem. mikor már napok óta még ezért is kaptam, úgy voltam vele legalább utána békén hagy. Csak hogy tud..
2019. jan. 31. 18:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy itt mindenki bogyó mellett lesz terhes 😱

Anyós vette neked a foggátlót is? Mert h ő tart el


Mit vársz, mit mondjunk?

Józan ésszel?!

Bírd még ki 2-4évig, a kicsi bölcsibe mehet, te dolgozni ( baromira nem lesz egyszerű) összekaparod a kaucióra valót és tipli albérletbe!

De ehhez nagyon sok kitartás kell,akarat, és változtatni akarás! Ami benned nyilván nincs, mert ha lenne már léptél volna.

Hol vannak a te szüleid?

2019. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok veled én is bunkó lenni, mert megvan a magad baja. Most már. Bár azt igazán én sem értem, hogy miért feküdtél le vele annak ellenére, hogy ilyen rossz mellette az életed. Amúgy meg egy anyósnál lakni sosem volt senkinek sem szívderítő az életben, és a legnagyobb baromság egy anyós árnyékában élni. Mindegy, most már megtörténtek ezek a dolgok, kár rágódnod rajta, hogy mit kellett volna. Most a meglévő problémát kell megoldanod. Barátnők tehát kizárva. (bár egy igazi barátot nem tud elmarni senki, ha igazán ismernek téged mindegy...) Anyaotthon? Eleinte valóban nehéz lesz, de ez tűnik az egyetlen épkézláb megoldásnak. Ott segítenek, és később saját lábra állsz. A párodra nyilván nem számíthatsz, és ne is álmodj róla, hogy megváltozik, kutyából nem lesz szalonna! A gyermekeidet ne dobd el magadtól, ragaszkodj hozzájuk foggal körömmel. Légy erős, és minden jót kívánok nektek!
2019. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért két dolog érdekelne. Hogy a fenébe nem vetted észre 3 hónapig, hogy nem jött meg a megvonásos vérzés a gyógyszerszünetben? A áasik pedig, hogy sokan fizetnének a te orvosodért, aki 11+4 naposan már tudja, hogy fiú lesz. 🤔
2019. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lépnék ha lenne hova, azért akartam most vissza menni dolgozni. Apámmal egyszer találkoztam, anyámmal majdnem fél éve nem beszéltem. Nagyszüleim neveltek fel. Úgy volt hogy barátnőmmel és a párjával költözök.. erre szerelmet vallott nekem az ő párja(találkoztam vele kétszer ugy hogy barátnőm. is. ott volt) ezek után nem beszéltünk. azt hogy fiu tegnap elott tudtam meg az uh-n. és egy hónapig még véreztem vele azért hittem hogy időbe vagyok még..
2019. jan. 31. 19:54
 9/11 A kérdező kommentje:
az UH előtt is barnáztam,görcsöltem de azt mondják hogy minden rendben van.
2019. jan. 31. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez ugye kamu

...

2019. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!