Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A laposföldesek vállalhatnak...

A laposföldesek vállalhatnak gyereket?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, nem vagyok lapos földes, de amilyen idétlen szintre már kifejlődött ez a laposföldes hisztéria és az akörül forgó össze esküvés elmélet én elgondolkodtam hogy két lapos földes szülő hogy nevelné a gyerekét, miféle iskolába járna ahol elnéznék azt hogy mérhetetlen hülyeséggel tele tömték a szerencsétlen gyerek fejét? Vajon a gyámhatoság mit szólna ahhoz hogy a gyerek fejét lapos földes baromságokkal tömik?

2019. febr. 1. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

A laposföldes az mi?

Bocs de még,soha nem hallottam!

2019. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi??🤣🤣😂
2019. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2019. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Lapos földes? Mi? 😅
2019. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik abban hisznek, hogy a föld lapos, nem pedig gömbölyű. A gyámhatóságnak ebbe nem sok beleszólása van. Ennyi erővel sok családba "beleköthetnének". Szerintem vannak defektesebb emberek is akik vállalhatnak gyereket, a laposföldeseknek legalább mindig lesz beszélgető partnerük. :)
2019. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Én meg vmiert a hűbères földesurakra asszocialtam 😂😂

Nem értettem,hogy jön ez ide 😂

2019. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudtam,hogy főleg amerikaiak a laposföld hívők. Mivel ott amúgy is elképesztő mennyiségű ostoba gyökér él, majdnem mindegy,hogy amúgy laposföldes-e.

Kérdésedre a válasz: igen, szaporodhatnak,mintva nyulak,ahogy az összes felelőtlen,életképtelen idióta ezen a bolygón.

2019. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom! Nagyon jot nevettem a kerdesen es a valaszokon! 😂
2019. febr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó, hát itthon is vannak követők, keress rá Youtube-on, egy egyetemi tanár ráadásul!!! .............


Sajnos ebben a kérdésben ott van a személyi szabadság, hogy nem változtathatják meg az ember gondolkodását, csupán "annyit tehet a világ", hogy kötelező az iskola például. De hogy otthon miről beszélgetnek, az sajnos már magánügy. Ahogy a vallás is...... Pedig ott is vannak elvetemült dolgok....

A laposföldesek kb olyanok mint az oltásellenesek.

2019. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utánanéztem.. Ez valami röhej. 😅 De nyílván vállalhatnak sajnos nincs intelligenciához kötve a gyerekvállalás.
2019. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!