Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek fél év ismeretség...

Szerintetek fél év ismeretség után "szabad" gyereket szülni úgy, hogy a pasi a szüleivel együtt él és ott lakik velük a lány is? Költözés szóba került, de a pasi nem rajong, nem akarna költözni mondván az sok pénz lenne

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 13:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Fel ev alatt nem ismertetek ki egymas elegge ahhoz hogy szulj neki, en legalabbis nem szulnek ennyi ido utan senkinek. Plane ugy nem hogy az anyosodeknal laktok. Valoszinuleg beleszolnanak mindenbe, visszaelnenek vele hogy te csak vendeg vagy. Ha meg szakitottok akkor te is es a gyerek is az utcara kerulnetek vagy a sajat szuleidhez, nektek kellene elkoktozni. Lehet hogy megmaradtok es a baba csak erosit a kapcsolaton, de ez nem garancia ennyi ido utan.
2019. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem. És itt nem az idő a gond, hanem, hogy a srác az anyjával akár maradni, és sajnálja a pénzt. A gyerek és az együtt eleshez pedig pénz kell.
2019. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Hát még a gyerek mennyi pénz lesz... Ilyen pasinak nem hogy nem szülnék de fél évig ki se húzná a kapcsolatunk. Maximum felhívhat ha már kibújt a szülei szoknyája alól. Amúgy mennyi idősek vagytok mert az sem mindegy. Ha 20 éves a srác akkor semmiképp de nyilván pár év múlva vissza lehet térni erre de ha már 30 és még otthon él is úgy menekülnék hogy a lábam nem érné a földet.
2019. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Itt annyi minden nem stimmel, hogy nem is tudom, hol kezdjem. A fél év ismeretség utáni gyermekszülés is őrültség, ahogy egy ilyen élősködő férfitól bármikor gyereket akarni is.
2019. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
92%
Hát én biztos, hogy nem szülnék más nyakára. Meg alapból olyan embernek sem szülnék akit csak féléve ismerek és nem hajlandó elköltözni anyucitól.
2019. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a "főszereplő" ebben a sztoriban! A lánynak már nincsenek szülei se senki akihez tudna majd menni ha valami gond adódna. Mindig férfiaktól függött csak. Ezzel a pasival 3 személyes talalkozás után összeköltözött úgy h az elöző barátjától költözött el. Egyik pasitól a másikhoz.
2019. febr. 5. 13:26
 7/34 A kérdező kommentje:
Lány 26 éves a pasi 30
2019. febr. 5. 13:28
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
En nem szulnek igy
2019. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
Akkor a csaj irto gazos. A pasinak meg nincs esze, a noci meg egy babaval akarja magat bebiztositani, pasirol pasira szall mint egy szajha, az hogy nincsenek szulei mas rokona biztosan van vagy haz ahol felnott, vagy ha egy gyermekhez van penze lakjon alberletben. Szegyen egy gondolkodasa van.
2019. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Van más rokona persze, csak azok is olyanok, hogy nem igazán lehet rájuk számítani. Ház meg aztán pláne nincsen. Ahol felnőtt házban az a ház már el lett adva sok évvel ezelőtt. Konkrétan szerintem igen nagy felelőtlenséget csinált, hiába mondtuk neki, hogy korai stb megsértődött ezen, hogy őszinték voltunk vele és nem ujjongtunk az örömtől hogy ő terhes
2019. febr. 5. 13:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!