Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi beszürkül az...

Más is úgy érzi beszürkül az anyaságba?

Figyelt kérdés

Minden nap szinte ugyanaz a rutin kelés evés peluscserék stb.

Szó sincs róla imádom de mikor azon kapom magam hogy cicik cumisüveget nezegetek csak a telomon még hosszú hónapok óta nem mozdultak ki anyámékon meg dédin kívül máshova.

Azt érzem szívem szerint elmentél heti 2 napra dolgozni vissza(vendéglátás).


Ami pedig hiányzik az a fővárosi élet.

Anyagiak meg albérlet miatt hazaköltöztünk de itt kb egy gyerekhez van.

De ahhoz az enyém még kicsi.

Se baba mama klub se semmi.

Csak mindig itthon.


2019. febr. 5. 18:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Annyi programom van hogy elmegyek DMbe pepcoba egyszer egyszer.

De inkább neten nezegetek gyerek cuccokat okát és ami tetszik meg jó áron van megrendelem.

2019. febr. 5. 18:30
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Kb.mintha az én életemet olvasnám vissza...

Gondolom neked sincsenek barátaid akikkel néha kimozdulhatnál.

2019. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nincs.

Mióta gyereket szültem be vagyok szürkülve.

2019. febr. 5. 18:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sose éreztem így. Megtalálom gyerek mellett is a kikapcsolódást és nem kell kimozdulnom hozzá. Szeretek olvasni, filmezni, fordítani, cikket írni. Az online közösség, társaság (nem fabukk) is elég.
2019. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nem utaztok, kirándultok? Nem kell a világ másik végére, elég mondjuk felmenni egy hétvégére Pestre, vagy elmenni wellnessezni valahová. Ki is mozdulnátok, és fel is töltődnél.
2019. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak a párom smutzig.

Semmit nem költ szívesen.

2019. febr. 5. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
A gyerekek előtt volt szürke az életem, vagy legalábbis szürkébb, egyhangúbb. Mióta megszülettek a lányok, minden sokkal szebb, jobb, izgalmasabb, mert már nem csak ketten éljük át a dolgokat a férjemmel, hanem látjuk az ő csillogó szemeiket is. Kicsik még, 2 év alatt mindkettő, így a napirend nálunk is fix, de sosem éreztem monotonnak.
2019. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
De a párod nem látja, hogy neked ez így nem jó?! Kalap kabát lenne nálunk, ha ennyire le...rná, hogy mi van velem, mit érzek...
2019. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Én is így érzek nyugi. Alig várom a tavaszt,hogy még többet mint lehessünk, emberek között. Imádom a gyerekeim,de nem ez életem legszebb időszaka.Tudom más úgy véli, megtalálja maximálisan ebben a helyét,no de én nem ilyen vagyok. Sajnos nekem nincs barátnőm aki kisgyerekes és lehetne együtt bandàzni,a gyermektelenek meg élik világukat,nem úgy vagyunk mint régen.
2019. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem rossz a helyzetem, de döbbenet, hogy az úgynevezett "barátok" közül hányan és milyen gyakran keresnek...
2019. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!