Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek mennyi idős korában...

A gyerek mennyi idős korában mentetek úgy el először 3-4 óránál hosszabb programra a barátnőtökkel/barátnőitekkel, hogy a gyerek nem volt ott?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
6 hetes korától kb hetente 1-2 alkalommal
2019. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Még nem sikerült, másfél éves.
2019. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Kb 2 éves korától.
2019. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
8 hos korától. Előtte max nagybevásárlásnál biztuk a mamára.
2019. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagynál kb. 4 hónapos korában (ő tápszeres volt sajnos, úgyhogy könnyen kivitelezhető volt).

A kicsinél barátnős, kimozdulós programra talán 8 hónapos korában mentem el hosszabb időre, de azért előtte is volt, hogy hosszabb időt nem voltam otthon, pl. a nagynak fellépése volt, vagy szülőin voltam, ilyesmik. Na jó, 4 óránál azért ezek nem tartottak tovább. Ő anyatejes volt, de üvegből is megitta, úgyhogy a férjemnek nem volt nehéz dolga vele sem ilyenkor :)

2019. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
13 hónapos kora után. Igény szerint szoptatott bebe volt, tehát mindig max olyan távolra tudtam menni, hogy ha a párom utánam telefonál, akkor 10 percen belül otthon legyek. De így volt természetes :)
2019. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Hosszabb programra amikor már nem szoptattam. Ez 1 éves korában volt. Akkor már elutasította a szopizást, így akkor mehettem nyugodtan barátnőzni.

Most 3 éves, sajnos a párommal még nem volt kettesbe program a gyerek nélkül, nagyszülők nem vállalják...

2019. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Coffelia ***** válasza:

Három és fél hónapos korában részt vettem egy egynapos zenei kurzuson egy másik városban (énekes vagyok). Hárman a férjemmel leautóztunk előző nap, megszálltunk egy panzióban, este séta, alvás, reggeli, kurzus alatt sétáltak a városban babakocsival, aztán cici, ebéd, cici, babakocsiban alvás, kurzus folytatása. Amikor csak a kezembe került, ciciztettem, így nagyon jól ment.

5 hónapos korában esténként havi 2-3 alkalommal már voltak koncertjeim, amik miatt egyszerre úgy 4 órát voltam távol. Altatás után indultam, és reménykedtem, hogy visszaérek, mire először felébred :D Általában sikerült. Most hároméves, egyedül barátnőzni igazán csak az elmúlt félévben sikerült, a bölcsi ideje alatt kávézni. Többnyire dolgozom... egyszer már voltam egyedül moziban, óriási élmény volt, de a férjemmel kettesben szinte semmit nem tudunk csinálni :(

2019. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!