Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az anya...

Mit lehet tenni ha az anya nem áll ki a gyereke mellett és hagyja hogy az apja bántalmazza a gyereket lelkileg és testileg egyaránt?

Figyelt kérdés

Az anya a húgom. Lelkileg labilis. A pasija a gyerek apja Afrikából származik. Nem házasodtak össze, de együtt élnek. A férfi lelkileg bántalmazza húgomat és volt már rá példa, hogy testileg is. A pénzét ahogy tudja elszedi. Utcán is megverte tesómat és senki nem csinált semmit. Szóval ő hagyja ezt.


A gyerek viszont nem választotta ezt a sok szenvedést, nem kérte az életét. 5 hónapra született. Csoda, hogy jelenleg 5 évesen testileg egészséges, kikorrigált mindent. Sportol.

3 éves volt amikor az apja elvitte Afrikába hetekre.Eleve egy anya nem hagyja ezt. Ehhez képest azt mondta nekem, hogy ő nem megy oda mert nem bízza magát rá egy ilyen alakra.. ja és a gyerekét rábízza.

Érzéstelenítés nélkül körülmetélték, minden bőrt leszedtek róla. Megcsonkították, ott ez a szokás. Lefogták. Utána poszttraumatikus sokkban volt a gyerek még hónapokig. Igazából mai napig nem tudta feldolgozni. Húgom nem hajlandó ezt beismerni, hogy így történt és nem beszél róla.

a gyerek mindenhova elbújt utána és ordította, hogy Neee...neeeeeeeeeeeee...neeeeee

az apja is ott volt és közben mondta neki, hogy Stop stop.

Meg kellett később műteni mert elfertőződött a seb. Jelenleg nem áll neki fel..de állítólag nincs rendellenessége.

Az apja kis korában rázta erősen, feldobta. Focilabdát kellett fejelnie.

Ha szólítja a gyereket Yes sirt kell mondania vigyázállásban. meg kell hunyázkodnia. Fenyegeti,rángatja, agresszíven beszél....

Az apjával lehet csak aludni. hugom külön alszik.


Anyánk feljelentést tett a történtek után. Biróságon volt az ügy. Ráadásul, volt olyan, hogy aláhamisította a bankban az aláírását tesómnak ez az alak és leszedte a pénzét a bankkártyájáról.

A nagyszüleinél lakhatott volna, amíg rendeződnek a dolgok.


A végeredmény mindig ugyanaz, hogy csak az anya tud tenni az ügy érdekében. Nyugat-Európában az anyának több joga van mint az apának, így meg végképp, hogy nem házasok és nincs állampolgársága sem.


Szörnyű ez a tehetetlenség, végignézni ezt..

A gyerek pedig aranyos lenne, viccelődős. Éjszaka ökölben a keze és csikorgatja a fogát, idegileg egy roncs.Izgága és rugdos, harap..sehol nincs otthon. És a saját anyja cserben hagyja. Az anyja igyekszik szeretettel viszonyulni egyébként a gyerekhez. De iszonyú gyenge és bezombult. És mivel a gyerek kezelhetetlen, ezért ő is sokszor nem szépen beszél vele. Azt hiszem nem kell csodálkozni, hogy így viselkedik szegény.


2019. febr. 9. 20:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Ja, de élénk a fantáziád, kamu az egész..Sok olyat írsz ami képtelenség. 5 hónaposan született baba életképtelen. Talán 1 baba volt aki túlélte, de ilyen jó ha 100 évente egyszer van.. Olyan nevetséges sztorit írtál
2019. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Ez nekem is rohadtul kamunak tunik. Mar hogy szult volna 5 honapra te? Ne vicceljunk mar meg sem maradt volna!!!
2019. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Meg olyan nincs hogy alahamisitja az alairasat a bankban te okos. Rengeteg kamut olvasok, mi az hogy nem all fel neki es te megis honnan veszed? Gaz vagy nagyon
2019. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
24 hét az alsó határ kb...az 6 hónap.
2019. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem zárják ki azokat akik kamu kérdéseket írnak ki? Ezt a kérdést is törölni kéne, mert kitaláció
2019. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ez igaz sajnos, tulságosan is:(((

itt van most a gyerek nagyszülőknél és felszakadnak a sebek ha látom.

5 hónapra született.én akkor nem is láttam, mert külföldön volt. csak később néztem meg. akkor is még nagyon pici volt. a szeme veszélyeztetett az ilyen babáknak, de most rendben van. A tüdeje nem volt még kifejlődve..életerős gyerek, jelenleg sportol.focizik. izmos szálkás testalkata van. Nagy volt az élni akarása.

És vannak sajnos ma a világban, ahol még ez a szokás, hogy érzéstelenítés nélkül körülmetélik.

2019. febr. 9. 21:36
 7/24 A kérdező kommentje:
annyira szörnyű a sztori, hogy más hihetetlen.
2019. febr. 9. 21:38
 8/24 A kérdező kommentje:

már


na mindegy nem is tudom minek írtam ide..

sok rossz életsors van a világban, csak arról nem tudok.

ezt meg nem bírom nézni ami a családomban folyik.

Én most fogok elköltözni pár hét múlva, nem fogom látni..

Amin nem tudok változtatni azon hiába emésztem magam...

húgomat nem tudtam meggyőzni. Meg antidepresszánsokat szed. A bíróság nem csinált semmit.

2019. febr. 9. 21:42
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó ilyeneket kitalálni?
2019. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ennyit ér ez a gyakori ezek szerint.

Nem is commentelném ezen tul.

én végignéztem ezt a folyamatot...Ezek már olyan szintű dolgok ami nem méltó ide.

2019. febr. 9. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!