Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A min. Elnök által beígért...

A min. Elnök által beígért milliók és az életre szóló adómentesség, kinek hozta meg a kedvét ahhoz, hogy 4 gyereket szüljön?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 23:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
70%
Engem pénzért nem lehet tenyészteni, valami jobbat kell kitalálnia.
2019. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 Karena26 válasza:
60%
Nálam az ígéret előtt is játszott a 4 gyerek. Ha tényleg így lesz, az csak jó.
2019. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
72%
Enelkul is szerettem volna tobb gyereket, de engem meg elborzasztott az egeszsegugy, a nogyogyaszok, a veteles miatt tapasztalt erzeketlenseg, a stilus, a kosz, a muhibak es sorolhatnam tovabb. Sok ev alatt se jott ossze 4. Ugyhogy az adomentesseget igazan lehetne az egeszsegugybe forgwtni inkabb...
2019. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

Ha az emlékezetem nem csal, akkor -jó esetben- egy apuka is kell e gyerekek felneveléséhez.

Az apák miért nem kapnak ugyanolyan adómentességet?

Vagy a férfiakra nem érvényes ilyenkor az egyenjogúság?!

2019. febr. 12. 00:35
 5/70 anonim ***** válasza:
62%

Meddő vagyok,és mertem férjhez is menni terméketlenül. De csak nem lőnek még a dunába ezért,a méh meg nem pénzért keltető,sajnos kezd afrikásodni a színvonal..

40N

2019. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
73%
A Fidesznél nincs egyenjogúság. Ők még a múlt században élnek, ahol a bika dolgozik, a tehén meg szül.
2019. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
55%

Előző és ők hőzengenek migránsok ellen miközben a nőket ugyan ugy a tehén szintjén vagy lejjebb kezelik,lassan dolgozni tanulni szavazni vezetni párt választani se engedi a fidesz a nőket,öngól.. Utálom őket alapból..

40N

2019. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
86%
Négy gyerek !? Na és mi lesz az adó mentességgel, ha és amikor, nem a Fidesz lesz hatalmon , hanem jön helyette egy olyan, aki leszavazza ezt törvényt ? Deviza hitelesek is azt hitték, amikor felvették a hitelt, vagy rábeszélték őket a CHF felvételére, hogy minden amiről ők most szerződnek az úgy lesz 20 vagy 30 év múlva is ! Aztán sokan rájöttek a saját kárukon tanulva, hogy legközelebb a szép ígéreteket fenttartással kell kezelni, mert később baj lehet, azaz baj lett, nagy baj !
2019. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
33%

Ez a támogatás arról szól, hogy aki amúgy is szeretné, anyagi okok miatt ne mondjon le róla.

Amúgy az élet értelme a család.

2019. febr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
69%
úgyis csak a kisebbség fog elszaporodni mégjobban
2019. febr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!