Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Repcsik mesefigura hány éves...

Repcsik mesefigura hány éves fiúk körében "menő"?

Figyelt kérdés
Hány éves gyerköcök szeretik? alsós iskolások már nem?
2019. febr. 13. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

4-5.

Alsósok már Marvel meg Star Wars figurákért rajonganak.

Legalábbis fiam társaságában már ezek vannak.

2019. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semekkora gyerekeknél, mivel nem éppen aktuálisan futó mese. Tehát max az a szűk réteg ismeri, szereti, aki otthon megnézi. Nincs moziban, nincs műsoron, nincs tele promó-cuccal a világ, így tényleg nem is nagyon ismerik. Az enyém 6évesen látta a mesét, akkor szeretett volna egy figurát (még a nevét sem tudta, csak hogy repcsi), egy párnahuzatot kapott (mert figurát nem is nagyon lehetett, vagy méregdrágán), tetszett neki, semmi más repcsis dologra nem vágyott. De amúgy ha nagyon koroisztály kell, akkor kb mint a verdák, középsős-nagycsoportos gyerekeknél.

mondjuk nálunk pl Villám McQueen és Azog egyszerre volt menő :D

2019. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Repcsik szerintem sosem volt különösebben "menő" mese. Egyébként ovis korúaknak írnám a célcsoportot, de mivel nem mostani mese, nem gondolom, hogy tömegesen rajonganának érte a gyerekek. Szerintem különösebben nem is jó, múltkor a háromévesemnek beraktam, őt egyáltalán nem kötötte le, de nekem sem igazán jött be. A Verdák mindhárom részét akármikor megnézi, imádja, az például szerintem is jó mese, vicces, izgis, de a Repcsikről meg sem tudnám mondani, hogy miről szólt pontosan, annyira nem fogott meg.

Most rákerestem, az első része 2013-as, tehát a nagyobbik fiam pont akkor volt 6 éves, nagycsoportos ovis, de nem rémlik, hogy különösebben izgatta volna ez a mese az akkori társaságát, vagy őt magát.

2019. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fiúk? hmmm... Nekem 15 éves lány létemre még mindig a kedvenc mesefilmem amit bárhol, bármikor meg tudnék nézni, legalább 15-ször láttam xd. Bár ahogy látom itt, nem sok mindenkit fogott meg, ami kár de tiszteletben tartom a véleményeteket. Egyébként engem nagyon megfogott már akkor is amikor kijött, de tény hogy ma már alig ismerik Xc.
2020. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!