Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szétnyílt hasizmom műtét...

Szétnyílt hasizmom műtét elkerülhető? Ez javulást mutat?

Figyelt kérdés

20 hónapja szültem. Ma voltam nődokinál aki hasi uh-t javasolt és konzultációt sebésszel.

A köldök felett van szétnyílva a hasizmom, de érdekes módon csak fekve, állva összezár.

Ez mutathatja azt, hogy el fog múlni vagy nem? Volt valaki így közületek?

Másik: a szétnyílt hasizmom ha magától nem áll helyre mindenképp műtétet igényel még akkor is ha egyébként nem okoz panaszt? Én semmi kellemetlenséget nem érzek, annyi, hogy ha pl. ülök fel, olyan idétlenül dudorodik a hasam.



2019. febr. 13. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Majd fog okozni, ha most nem is. Én mindenképp megműttetném, mivel tornával csak akkor lehet helyrehozni, ha a torna valóban szakszerűen van elvégezve. Különben többet árt, mint használ.
2019. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szét van nyílva, és lett egy kis köldöksérvem is. Egyelőre nem műttetem, mert sem fizikailag, sem esztétikailag nem zavar.
2019. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es!sebész látta? Ha igen, mit mondott?
2019. febr. 13. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mentem el vele sohová, mivel nincs panaszom.
2019. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi panaszom vele, pedig nagyon szét van nyîlva. Tornával helyrehozható, de folyamatosan kell hozzá tornázni. Így hogy semmi panaszom nincs, nem műttetném meg.
2019. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!