Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babával otthon levő anyukák!...

Babával otthon levő anyukák! Jártok baba-mama klubba? Vagy a szokásos sétán kívül valahova?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám és kezdem unni a bezártságot és egyedüllétet. Itthon megcsinálok mindent, ennek ellenére úgy érzem, hogy unatkozom. 2-3 óránként újraindul minden. Pelus, szopi, játék, alvás stb.. délelőtt sétálunk, postára megyünk, boltba vagy rokonokhoz, itt laknak nem messze stb, de kicsit kikapcsolódnék én is már akár a babával.
2019. febr. 15. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Hétköznapokra vagyok kíváncsi, amikor egyedül vagytok otthon.
2019. febr. 15. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Két szopi között hagyd a rokonoknál a babát, és menj egyedül valahová.
2019. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem unatkoztam 2 hónapos mellett, de igazából később se.

Viszont ha te igen, menj! Mi tart vissza?

2019. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Én mentem, megyek most is. Igényem volt ra, most pedig már a kisfiamnak is. Járunk baba klubba (ezt én tartom) úszni, ringatora, és játszótérre
2019. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Sosem unatkoztam egyikkel sem, de ha így lett volna, biztosan kerestem volna ringatót/klubot/bármit.
2019. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Olyan antiszoc vagyok, hogy megváltás itthon lenni egyedül a babával, még a postás is irritál ha becsenget valami szarral. Eszem ágában sincs ilyen klubokba járni meg nekem ezek amúgy is borzasztóan ősanyásnak tűnnek valamiért.
2019. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jarunk, elvagyunk mi kettecsken, meg az is lehet, hogy veszunk egy biciklit!( no de eleg a csengetett, mylordbol). Nem unatkozunk, van mit tenni itthon, kutyank van, ugyhogy napi szintu a takaritas, azon kivul hogy egy 5 hos baba is ad feladatot boven. Setalni a kutyaval megyunk, ha intezni valo is van, akkor nelkule. Probaltam kornyekbeli kisbabasokkal baratkozni, de leraztak.
2019. febr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!