Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felétek is vannak játszótéri,...

Felétek is vannak játszótéri, , okosanyukák, ,?

Figyelt kérdés

Miért jó az egyes anyukáknak, hogy kibeszélik a másikat?

Miben van a gyerek, mit eszik stb?

Nem az lenne a lényeg, hogy a gyerek játszon, jól érezze magát?


2019. febr. 19. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Most pont Te is ezt várod tőlünk, hogy kibeszéljünk valakiket a háta mögött?
2019. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

5 éve járok játszótérre (immár a másodikkal), de se lenézéssel, se kibeszéléssel nem találkoztam, pedig nem egy helyre jártunk, hanem minimum fél tucatra.

Ellenben amibe folyton belefutottam: vandalizmus, szemetelés, bagózás.

2019. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ismerős anyukákkal az épp együtt játszó gyerekekről szoktunk beszélgetni, de leginkább mindenki a saját gyerekéről újságolja el, ami eszébe jutott a másik történetéről. Ezért aztán benne van persze sok olyan, hogy "az enyém sajnos még azt sem eszi meg..." vagy "ő már x hósan szaladgált, bezzeg a bátyja..." vagy "de cuki ruhát találtam" vagy "képzeld, múltkor voltunk az ügyeleten..." Én általában örülök a társaságuknak, sok ilyen haverból lett a gyerekeken keresztül nekem is barátom, és szívesen hallgatom, mi van velük. A gyerek meg attól még, hogy mi beszélgetünk, épp jól érzi magát és játszik. Persze most nem a totyikra gondolok, akiket még kergetni kell, különben kavicsot esznek vagy elesnek a padkában (bár ott is lehet pár szót váltani néha két homokpogácsa között), de 2-3 éves kor körültől már egyre hosszabb pórázon lehetnek, egy kisiskolást meg már pláne nem kell követni vagy folyton szórakoztatni. És még mindig jobban látod őket egy beszélgetés közben, mintha a telefonodat nyomkodnád :)
2019. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Ilyenek mindenhol vannak és nem csak az anyukák között. Én leszarom mit magyaráznak csak mosolyogni szoktam de nem vagyok partner a pletykálásban semmilyen körülmények között mert nem az én stílusom.

“A nagy emberek eszmékről beszélnek, az átlagos emberek dolgokról, a kis emberek pedig más emberekről.” - Eleanor Roosevelt”

2019. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan játszótéri apuka, nem anyuka vagyok, de elárulom a titkot: a gyerekemmel foglalkozom a játszótéren, nem a többi felnőttel.

Így azt sem tudom, hogy rólam vagy a gyerekemről beszélgetnek-e, de az igazat vallva, nem is érdekel.

2019. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!