Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem fogja megviselni? Nem fog...

Nem fogja megviselni? Nem fog haragudni?

Figyelt kérdés
23 hónapos lányom mellől 3 teljes napra el kell mennem majd. Apja lesz vele. Videón látjuk majd egymást, meg persze telefonon. Ez az első alkalom amikor napokra külön leszünk. És ez egyszeri alkalom. Mégis annyira "depis" vagyok már most. Nagyon anyás, az apjával mostanában még aludni sem akar. Ha elmegyek akkor nem fog "büntetni" vajon mikor haza érek,hogy nem jön oda hozzám? Lehet túl reagalom, sőt biztos, de az érzelmeim nem hallgatnak az eszemre. Annyira bűntudatom lesz emiatt.
2019. febr. 20. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, el tudja majd fogadni még ha esetleg haragszik is. Sokaknak ilyenkor születik a tesó, ott sem lesz gondja a nagynak. Csak ne lássa rajtad hogy mennyire aggódsz, mert ő is úgy éli meg hogy ez rossz dolog és nem mondjuk jó hogy bandázhat apával.
2019. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Mind a 2 gyerekünk 1,5 èves volt mikor 3 napra elmentünk otthonról, vagyis az elsővel anyukám volt otthon, másodiknál engem műteni kellett, úgyhogy a legnagyobb rèszben a mamával voltak, a többiben az apjukkal. A kisebb ekkor még rá volt függve a cicire, de még így sem kottyant meg neki!

2 évessel sem lesz gond szerintem

2019. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem túlreagálod.

Mit jelent az, hogy "az apjával mostanában még aludni sem akar"? Aludnia egyedül kéne, nem apával, de nem is anyával.

Az, hogy mennyire viseli meg, attól is függ, hogy mennyire fordult elő, hogy 2-3-4 órára nélküled volt. Ha többször is volt már nélküled néhány órát, akkor könnyebben fogja viselni.

2019. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a videon beszeles nem egy jo otlet, siras lehet belole, hogy miert nem vagy ott. Lehet utana olyan, hogy az apukajat egy ideig tobbszor keri, mint teged. Elhiszem, hogy nehez. Mi majdnem 3 eves koraig egyutt aludtunk, (en ugy gondolom, hogy ez elsosorban gyerek- ill. csaladfuggo, en sem egyedul alszom az agyban, hanem szeretek a ferjemhez bujni, egy pici gyereknel ertheto, ha nem erzi magat egy felnott jelenlete nelkul biztonsagban). Viszont az apukaja ugyanolyan teljeserteku szulo, meg fogja oldani. A videozas helyett szerintem jobban jarna a lanyod, ha apukaja csak videora venne, es elkuldene neked kulon.
2019. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most derült ki hogy 5 nap lesz nem 3! Hétfőtől péntekig. Nem tudok hogy megbarátkozni ezzel😭
2019. febr. 20. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Amennyire tudod, keszitsd fel elore. Vehettek matricas fuzetet, ahol szamolhatja, mennyit kell meg aludni. Mesebe bele lehet szoni, elore elszerepjatekozni, legoval, plussokkel. Elmondani neki, mi es miert fog tortenni. Meg nagy reszet ugyan lehet, hogy tudatosan nem erti, de tudatalatt erezni fogja, es talan konnyit.
2019. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, semmi közöm hozzá, de mi az oka a távollétnek?

Gondolom nem dolgozol, tehát nem munkahelyi kiküldetés (habár ekkora gyereknél ott is be kéne inteni a főnöknek, ha kötelezni akar rá).

Szóval, én lehet, hogy azon kezdeném törni a fejem, hogy hogyan jelentsem be az illetékesnek, hogy NEM! Nem megyek el 5 napra, túl sok ez egy kétéves gyerek mellől. Kibírná, ha muszáj lenne (pl. kórház), de más okot nemigen tudnék tolerálni.

Ha kórházi kezelésről van szó, akkor utána lehetne érdeklődni, hogy esetleg meglátogathat-e téged a kisgyereked. Ha naponta egy órát láthatna, talán könnyebb lenne neki.

2019. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oktatás miatt kell elmennem, régi munkahelyemre.Aztan még kb 2 hónapig otthon leszek,szabin. Utána heti 2* megyek dolgozni, amèg a kisteso össze nem jön.

Oktatás a környéken nincs így 300kmre iranyitottak, bentlakassal.

2019. febr. 21. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!