Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Lifetilt blogon leírja a...

A Lifetilt blogon leírja a pasi, ahogy otthon van az egyévessel, na de hol a nagyobbik gyerek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az anya előző kapcsolatából született, de sehol egy kuma szó nem esik róla, pedig egy 6 évessel is azért van meló. Aki követi a sztorit, nem tudja mi a helyzet a nagyobbik gyerekkel? (Én nem követtem, csak ma este olvastam el a blog gyerekes részét, és magam is mozaikcsaládos vagyok, érdekelnek más minták erre a témára.)
2019. febr. 21. 04:05
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Olgi meg Tomi nem házasok...Tominak más a felesége, tudtommal ott nincs előző kapcsolatból gyerek.
2019. febr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olgi? Az ki? Bagi Reninek hívják a nőjét, egy éves a közös gyerekük, és a nőnek van az előző kapcsolatából gyereke.
2019. febr. 21. 06:58
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Gondol9m ov8ban vagy iskolában, bár gőzöm nincs miről van szó.
2019. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
A kislány apukájának kérése, hogy ne írjanak, tegyenek fel bármit a gyerekről. Ezért nem ír róla bővebben se Tomi, se Reni.
2019. febr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó...akkor visszaszívom..Leitner Olgi Tomi "jobb keze", de általában az hiszik Ő a felesége, neki is van egy fia, Reniről nem tudtam.
2019. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bianka_bianco válasza:
50%
Reni meg Tomi tavaly óta házasok, Olgi egy alkalmazott aki az egyik oldalát viszi a fb-n, Reni kislányára nyilván családtagok vigyáztak amíg az anyuka kórházban volt, vagy kisegítették Tomit otthon, neki csak" a gyerek meg a háztartás maradt. A kislány azért nem szerepel nyilvánosan, mert ott van annak a gyereknek a 2 másik szülője aki eldönti hogy akarja-e hogy szerepeljen Tomi nyilvános oldalán vagy sem. Biztosan ebben állapodtak meg, hogy róla amennyre lehet nem beszél, de attól még hogy nem látjuk, ugyanúgy szeretheti mint a sajátját.
2019. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Te jó ég ennek a nőgyűlölő majomnak gyereke is van? :O
2019. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miert van/volt korhazban a felesege? Elkezdtem olvasgatni a bejegyzeseket de meg nem jottem ra.
2019. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahhh, mellrakos:(
2019. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!