Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ahol nincs segítség, hogyan...

Ahol nincs segítség, hogyan oldjátok meg a gyermekfelügyeletet a szünidőkben?

Figyelt kérdés
Egy ilyen felállás érdekelne.: Van 2 szülő,de a nagyszülők nem tudnak segíteni. A gyerekeket nem lehet táborba,vagy iskolai ügyeletre bízni,sajátos nevelés miatt.

2019. febr. 22. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szabadság, táppénz.
2019. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így nehéz. Vagy felváltva 6-6 hét szabadság a szülőknek, vagy egyikük felmond, vagy otthonról dolgozik, ha tud.
2019. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak speciális nevelési igényű gyerekeknek is napközik. Vagy ha nincs a közelben, akkor esetleg erre szakosodott közvetítő cégtől "béreltek fel" segítséget. Ismerőseim így csinálták, egy fiatal, diplomájára készülő gyerekpszichológus hallgató lány jelentkezett, azóta is barátságban vannak vele, a kisfiú is nagyon szerette.
2019. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Szabi, tàppénz, fizetett segítség.

Nekünk nagyszülők nem élnek, oké, hogy 9 éves a lànyom, de teljes napra nem hagyhatjuk egyedül a hàzban.

Most egy ideje ez nem volt gond, mert itthon voltam, de mostmàr így, hogy remélem megyek dolgozni, kell megoldàst talàljunk.

Màsrészt minden létező tàborba befizetem.

Nekem mondjuk màzlim van, mert a doki akkor ír ki, amikor akarom, pàromat szintén.Nem egy az orvosunk.

2019. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dajka, babysitter
2019. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szabadság - sajnos nyilván a két szülő akkor csak felváltva, egyszerre nem -, bébiszitter, fizetés nélküli szabi (ha engedik).

Piszok nehéz ez, amikor már iskolások, de még nem elég nagyok ahhoz, hogy egyedül lehessenek otthon...

2019. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság, bébiszitter
2019. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Tappenz? Na ezert nem alkalmazok kis gyerekes anyukakat!
2019. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Na hát igen, kisgyerekes anyaként külön köszönöm azoknak, akik csalnak a táppénzzel... Pofám leszakad, komolyan. Eszembe nem jutna soha. Pedig nekünk sincs segítségünk.
2019. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pl ugy h nem dolgozom.... Nem tudok elhelyezkedni mivel egy honapban 2 vagy 3 hetet is itthon van betegen. Most kezdte az ovit. Elegem van, de ez van. Ennyi szabit, tappénzt(amit a gyerek utan veszel ki, olyan is van hivatalosan!!) nem tudnank kivenni 2en, sőt még ott vannak a szünetek is. Nagyszülők nem segít....Masik nagyszulo par pedig nem el. Rokonsagba nem vihetem, hiaba mondtak, hogy persze vigyaznak ra... Amikor beteg nem vihetem oda. Ha nem lenne beteg nyilvan oviba lenne. Igy meg el sem jutottunk h mi lesz a szunettel temakorhoz..

Ha mar vegre kevesebbet lesz beteg, es dolgozom, akkor felvalta szabi, esetleg fizetetlen szabi ha a munkahely megengedi vagy bebiszitter lesz, ami meg elviszi majd a fizum. 😒Alig várom h 12 éves legyen legalabb. Es megkerdik, h miert nincs kisteso? Szerintetek? 😒

2019. febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!