Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz a gyerekes...

Tényleg olyan rossz a gyerekes családok albérlethelyzete Budapesten mint aminek mondják?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz albérletet találni? Fent tudjátok magatokat tartani anyagilag?
2019. febr. 28. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Főbérlőként írom, hogy soha többet nem adnám ki a lakásomat gyerekeseknek. Túl sok macera. Nagyon nehéz kirakni őket, ha nem fizetnek. Tönkreteszik a bútorokat. A szomszédok is rajtam kérték számon a gyerekkel járó zajt.
2019. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha te vagy akinek gyermeke van "szemét foberlok"

Ha te lennél az aki kiadnak"hogy jutott ilyen eszembe"

2019. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Szinte lehetetlen találni, vagy ha akad, az is megfizethetetlen áron van.. például pont a múltkor láttam, 35 négyzetméteres egy szobás garzon, 200 ezer forintért gyerekkel költözhető (és még csak nem is belváros, hanem messzebb lévő kerület!). Agglomerációt ajánlom inkább, ott több az esely kifogni egy-egy jó ajánlatot. Párommal mi is Pesten lakunk, egyelőre nem aktuális a baba, de nagyon szeretnénk a jövőben, és fogalmunk sincs hogy csináljuk, mert saját lakást nem tudunk venni hitel nélkül, és kizárt, hogy albérlet mellett önerőre tudjunk gyűjteni :(
2019. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Coffelia ***** válasza:

Mi eddig jól jártunk. 60m2-es bérelt lakásba szültem, amikor terhes lettem, a tulaj gratulált, és minden további nélkül bejelentkezhettem a lakásba. A gyerekünk párhónapos korában költöztünk egy nagyobb és szebb bérelt lakásba, ahová az egész család bejelentkezhetett. Mindez Budapest belvárosában, 150.000 Ft alatt ma is.

Szerencse és fellépés kérdése.

2019. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!