Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiváltott már valaki várandós...

Kiváltott már valaki várandós csomagot 2019-ben? Ha igen melyiket, és mi volt benne? ( Érdemes-e? )

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A promoboxos nagyon super sok hasznos dolog van benne! Viszont a felicitas az egy nagy semmi... Szórólapokkal van tele ami értelmes volt benne egy műanyag pink baba kanál. Amúgy kukába végezte a papírköteg.
2019. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A promoboxos tényleg jó.A másikban van egy előke is,meg krémek,pár filter mecsek tea,de az a sok papír nálam is kuka lett.

Van még a dm-es. Nem tudom más mit kapott,de én csak egy cumit.

2019. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előke nem volt benne!!:( a dm-t azt hol kell igényelni?
2019. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ahhoz kell az active beauty kártya! Bejelentkezel vele a dm honlapján és ott lesz valahol ha jól emlékszem
2019. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Meg is nézem holnap :)
2019. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mini manónak is van doboz, de még én is csak várok pedig 2 hónapja igenyeltem 😅, illetve welcome baby Facebook oldalon írsz és megmondják hol tudod átvenni a csomagot. Asszem egy mam cumi
2019. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!