Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaköszöntő, anyukaköszöntő...

Babaköszöntő, anyukaköszöntő ajándékot a kórházba vigyem vagy mikor először megyek hozzájuk babanézőbe a lakásukba?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmről van szó, lehet idétlen kérdés, de tényleg nem tudom. Most már úgy van, hogy bármelyik pillanatban beindulhat a szülés, neki készültem egy legjobb anyukás örökrózsával, a babának pedig egy pelenkatorta jellegű babaköszöntő csomaggal és lufival. Ha megszületik, bemegyek a kórházba is hozzájuk, aztán majd babalátogatóba. Hova illik ilyenkor vinni ajándékot? Sosem jártam még kórházban sem, csak mikor megszülettem, ezért nem tudom, hogy ott egyáltalán tudják e tárolni az ilyesmit.
2019. márc. 6. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Korházba ne menj és főképpen ne vigyél semmit, majd ha hazamentek kérdezd meg mikor lesz alkalmas, pár hetet illik hagyni hogy összeszokjanak a babával.
2019. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd otthonra!
2019. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő is mondta, hogy vár a kórházba.
2019. márc. 6. 21:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kórházba ne vigyél semmit. Akkor vidd az ajándékot, amikor otthon vannak, és meglátogatod őket.
2019. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kórházba semmiképpen ne vidd! Lesz elég cucc amit cipelhetnek haza, ne nehezítsd a dolgukat
2019. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba ne vidd az ajándékokat, csak macera lesz hazavinni, majd otthon :)
2019. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget, akkor majd otthonra viszem. :)
2019. márc. 6. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kórházba ne vidd, elég lesz annyi cuccot hazacipelniük amennyi lesz bent. Viszont, a kórházba is vihetsz nekik apróságokat ha nem akarsz üres kézzel menni: gyümölcslevet, kekszet vagy valamit amit egyszerű kezelni vagy te tudod mit szeret. Én pl mindenkitől sajtburgert kértem (és kaptam). 😅 Virágot viszont pl ne vigyél, sok kórházba nem engedik bevinni a csecsemős osztályra. A babának vihetsz esetleg egy kis apróságot, mint pl babazokni vagy egy kis üdvözlőkártya emlékbe a nevével. :)
2019. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. márc. 6. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Kórházba tényleg csak apróságokat vigyél amit el tudnak fogyasztani, vagy ami olyan pici, hogy befér egy retikülbe.


Szoptatást segítő tea, gyümölcslé( de előtte nézz utána melyiket nem szabad inni szoptatás alatt, nálunk a baracklé pl tilos volt), kekszek, stb. De az a legjobb ha felhívod az anyukát és megkérdezed mit kíván. A kívánósság szülés után is megmarad egy ideig. Én pl éltem haltam volna egy jó kis töltött káposztáért szülés után, úgyhogy a férjem bejárta érte az egész várost. :D


Babának: csináltathatsz egy kis takarót a születési adataival, nevével. Ennek a kórházban is hasznát veszi és nem foglal sok helyet, és örök emlék marad.

2019. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!