Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

SYMICIA 3 MG/0, 02 MG Filmtabletta vélemény? Tudnivaló?

3honapja szültem az orvosom ezt a fogamzás gatlót írta fel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Symicia, 3 MG, fogamzás, fogamzásgátló, tabletta

márc. 8. 14:26  Privát üzenet  

A válaszok
Mit értesz a "tudnivaló" alatt?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 8. 14:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mit kell róla tudni pl?

# 2/6Időpont márc. 8. 15:06 Privát üzenet

Benne lesz minden tudnivaló a tájékoztatójában.

Ugyanolyan mesterséges hormont tartalmaz,mint a többi hasonló tabletta,majd meglátod,hogy nálad milyen mellékhatások jelentkeznek.Előre nem lehet tudni.

Itt van a betegtájékoztató,ha előre el akarnád olvasni:

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 8. 15:11 Privát üzenet

Szia! Én 5 éve szültem, azóta szedem. A bőrt enyhén szárítja, ami nekem előny. Úgy tudom még, hogy a túlsúllyal rendelkezők is szedhetünk, ez én érint mert 50 kg vagyok.

Semmilyen mellékhatást nem észlelek.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 8. 18:49 Privát üzenet

Elnézést, átírta telefon.

Szóval úgy tudom, hogy ezt a gyógyszert túlsúllyal rendelkezők és 35 év felettiek is szedhetik.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 8. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Meg kell változtatni az etrendemet?

# 6/6Időpont márc. 9. 08:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Quamatel Mini 10 mg filmtabletta gyomorégesre?
A Dél-Pesti Jahn Ferenc kórház szülészetéről mit kell tudni 2015-ben?
Szerintetek a Béres magnézium+B6 filmtabletta (ami zöld dobozban van) vagy a Magne B6 vitamin jobb terhesség alatt?
Torokgyulladásra az orvos AUGMENTIN 500 mg/125 mg filmtabletta mirt fel! 30 hetes szedjem? Mindentöl félek! Anyasági támogatásra védönöi pecsét számit vagy orvos mert eddig 1...
Terhes vagyok, hogyan tovább?
Hasznos tudnivaló Dr. Ormos Márkrol (debreceni Klinika). Mennyire lehet rá számítani, ha pl. hétvégén vagy éjszaka szülnék? Mennyire várja el a pénzt? Megmondja-e mennyiért szüleszt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!