Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani másfél éves...

Tudnátok ajánlani másfél éves gyereknek való hangoskönyvet?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont hangoskönyv? Gondolom,vmi mesére gondolsz,de még ,ha figyelne is rá,nekik még nincs fantáziájuk...

Jobb a rendes könyv,amit tud lapozgatni,nézegetni,lehet neki mutatni a képeket,h mi micsoda,milyen színű,formájú,stb...

Bocsi,de tényleg nem értem a kérdést. Az én fiam 17 hónapos és szívesen nézeget könyveket.

2019. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedvenc mesekönyve és mondjuk az pont vmi híresebb darab annak lehet hangoskönyve is. Biztos van az élethelyzet mikor élőbeszéd helyett a gépi kell. Ebben az esetben azt csinálnám, hogy én lennék a hangoskönyv. Felvenném a kedvenc meséit a saját előadásomban és azt játszanánk neki.
2019. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Imádja kislányom a mesekönyveket. Rengeteget olvasok neki, de valóban vannak olyan szituációk, amikor nem tudok leülni vele és pl a konyhában nem sok ideig tudom lekötni. Tévé, tablet, telefon nálunk nem opció, én ellenzem ezek használatát, rossz hatással van a gyerekek fejlődésére. Amit nagyon szeret a Ringató könyvek dalok, mondókák, amelyekhez van cd is. Vannak benne népi hangutánzók, amik szintén tetszenek neki.A Ringató meséket (szintén Cd van hozzá( még nem próbáltuk, mert 2 éves kortól ajánlott. Ezekhez hasonló hangoskönyveket keresek. De a második hozzászóló ötlete is jó.
2019. márc. 11. 10:48
 4/4 anonim válasza:

pl itt ? :

<a href="https://hangoskonyves.hu/termek/tunderes-mesek-valogatas/">Tündéres mesék. Hangoskönyves.hu</a>

2019. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!