Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti a GYED-CSED időszak alatt...

Ti a GYED-CSED időszak alatt tudtok félre rakni pénzt?

Figyelt kérdés

Raktok ilyenkor is félre, vagy inkább elmegy minden a gyerekre? Ha raktok félre kb mennyit?

Nem nehéz nagyon?

Nemsoká szülök, kíváncsi vagyok, más tud e ilyenkor félre rakni, mert mindenki azzal riogat, hogy az az időszak alatt ne is álmodozzak ilyenekről.


2019. márc. 13. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez nagyban függ attól, kinek mennyit keres a férje.

Mert azon dől el leginkább a kérdés :D


Amúgy igen, azért megnőnek a kiadások, babának sok dolog kell. De ha belegondolok mivel itthon vagyok, így meg nem költöm magamnak a sok pénzt a munkába járós kajára. Mert előtte reggel cappucino 300 ft néha bolti szendvics, majd minden nap ebéd rendelés, ez-az, simán elment havi 30 ezrem erre, most kb a babára megy el az a pénz, nem pluszba.


Kb havi 50-60 ezret tudunk amúgy elrakni, ami pénz. Meg a cafetériáját is elrakjuk a férjemnek, 10 ezer szép kártya, az is gyűlik. De mi nagyon sokat költünk, tudnánk elrakni többet is szerintem, de sok a hobbink meg ilyesmi, sok elmegy.


Amúgy a CSED-em meg a családi pótlék kb 230 ezer forint, GYED+ családi meg 170 ezer lesz.


Majd ha visszamegyek dolgozni azért jobb lesz.

2019. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyessel értek egyet. Jóval kevesebbet költök, mióta itthon vagyok, nem tudok csak úgy beugrani boltba, ha mégis, nem tudok annyit nézelődni, próbálgatni, nincs közös ebéd a kollégákkal, stb. Szóval van kis tartalékom.
2019. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtunk.
2019. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyed alatt mindig tudtunk félre, gyes alatt pedig kellett kivenni ebből a pénzből.
2019. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csed alatt igen, gyed alatt már nem.
2019. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!