Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek van...

Van itt olyan akinek van műkörme kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Nekem mindig volt, és nagyon hiányzik, természetesen nem brutál hosszút szeretnék, csak pici kocka formájú legyen legalább. 8 hónapos a kisfiam. Igazából egyetlen dolog miatt gondolkodom rajta, mégpedig a pelenkázás. Akinek van körme, nem sérti meg vele a picit? (Nagydolognál mikor kitörli) Vagy nem karmoljátok meg véletlenül? Bocsi a béna kérdésért, de nemtudom mennyire lenne zavaró a kisfiamnak, természetesen ő az első, de ha mások is megoldják, akkor lehet kérek egy időpontot a körmösömhöz így 1 év után :)
2019. márc. 15. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a sima, természetes, vékony körömmel hamarabb megkarmolod, mint a vastagabb, szélein lekerekített zselés körömmel. Nekem mindig is volt, sosem karmoltam meg. De mikor egy letört, alatta ott volt a sajátom, azzal sokszor magamat is megkarcoltam.
2019. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Böbe1990 ***** válasza:
96%
Szia! Nekem már 6éve van folyamatosan. A kislányom 3éves,soha nem zavart semmiben.Pedig nem kocka körmöm van, szépen eltudtam vele látni, ahogy nőtt a kiscsaj úgy hagytam mindig kicsit hosszabbra a körmöm hosszát :) Most 31hetes kismama vagyok, eszembe se jut levetetni, max rövidebbre szedetem. Szerintem megpróbálhatod nyugodtan, nem hinném hogy zavarni fog.
2019. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, 5 hónapos a kislányom, sosem karmoltam meg, nem akadályozott semmiben.

Ha lehet inkább lekerekített szélűt csináltass szerintem , mert a kocka jobban karcol.

2019. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont azért van műkörmöm, mert a sajátom penge vékony, és megvagdosom még magamat is. Ha letörik, akkor is karcol.

Nekem mindig S méretű mandula formájú vagy kerek körmöm van.


Ilyen forma:


[link] for short nails.jpeg


[link]

2019. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 a nagy, 8 hetes a kicsi. Fél eves volt a nagy, mikor ujra felrskattam. A sajátom vékony, és folyton beszakadna, igy megváltás volt ismet körömmel lenni. Tompább, így esély sincs megkarmolni a gyereket. Nem egyszer volt, hogy a nagy is beleszaladt a kezembe kicsinek, kikor nyultam fele, vagy adtam neki valamit, ezzel nem karmoltam meg, a sajatommal tuti osszekarmoltam volna. Sot mikor nagyobb lett és voltunk valahol, kb orakig lekototte, hogy a mintajat nezze, vagy megprobalja lekaparni, vagy a kezevel leszedni a kormomet. Neha meg meg is ragcsalta. Komolyan jobb, mint a legdragabb jatek vagy cumi. 😂😂😂
2019. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, 14 hónapos a kisfiam. Magamnak építem itthon évek óta, ilyenkor a férjem vigyáz a babára. S-es méretű a körmöm többnyire. Sosem karmoltam meg vele senkit, mindent meg tudok csinálni, az apró gombokat be tudom gombolni, a kaki nem megy alá és nem sértettem még meg a popsiját meg semmi mását soha. Szerintem ne izguld túl és nyugodtan csináltass műkörmöt, főleg ha csak rövidet szeretnél. :)
2019. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha volt már működmöd, akkor tudod, hogy nem tudod vele megkarmolni. Nekem is van, nem okoz gondot pelenkázáskor, egyedül a tégelyes Sudocream nem a barátom, de meg lehet oldani, ha rutinos vagy, ill. a krémezős ujjamon sokkal gyorsabban nő a köröm, az mindig hosszabb a többinél. Fél éves volt a lányom, mikor felrakattam.
2019. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!