Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hetesen nem múlnak jönnek...

Tyimi96 kérdése:

10 hetesen nem múlnak jönnek vissza a tüneteim. Hányás szédülés nem evés a vizet is hanyom ki. Meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam a 16.hétig tartott bár nekem vészes hányásom volt. Ha szerencsés vagy,elmúlik a bűvös 12.héten
2019. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akarmeddig.. akar a terhesseg vegeig,feleig, az is lehet hogy 2nap akar 2 het.. bizonytalan ideig, minden terhesseg mas es mi csak a sajat tapasztalainkat tudjuk elmondani de azt hogy neked meddig fog tartani senki nem latja elolre. En a 24. heten is hanytam siman.. Persze elotte tobbet es volt veszes hanyasom is sajnos
2019. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem is valószínűleg az van.... Napi 3 4 5 6 mikor mennyi. Minden ki ütve lassan ami marad marad a többi megy.
2019. márc. 16. 22:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Már undorodom ezáltal sok ételtol.....
2019. márc. 16. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Addig örülj amíg nem vészesen hánysz.Én napi legalább 30szor hánytam,kórházban is voltam többször infúzión. És csak kis időkre volt jobb,de egészen a végéig tartott.

Nem tudni kinek miért és mitől van...vagy elmúlik vagy nem.Sajnos mindenkinél más

2019. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem ennél rosszabb nem lesz gyenge vagyok már nagyon így is
2019. márc. 16. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Elsovel bizonyos idokozonkent hanytam, vegefele egyre ritkabban, kb csak havonta, utoljara kb 34 hetes, az "csudavicces" volt, meg elore hajolni sem tudtam rendesen a hasamtol :D


Masodikkal 7.hettol hanyok eleg surun, van ,h napi tobbszor, most leszek 15 hetes, tegnap is iszonyat hanyingerem volt, de mar sikerult visszatartani.



Ugy gondolom ez barmeddig eltarthat, nekem a 12. buvos het, egyszer sem szakitotta meg... De az ido elorehaladtaval egyre merseklodtek a rosszulletek

2019. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. márc. 17. 01:38
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a baj nekem már fáj a gyomrom szédülök erőtlen vagyok.... Én már meg se próbálom vissza tartani mert rosszul vagyok tőle.....

10 hetesen nem hizok hanem fogyok

2019. márc. 17. 01:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Hanyadik hettol kezdodtek a hanyingerek, hanyas? Amugy mikor mar ilyen rosszul vagy akkor az orvos nem ir fel gyogyszert a hanyas ellen?

En igaz kulfoldon elek, de 3 kolleganom is terhes es mind3an gyogyszert kaptak a nogyogyasztol a hanyas ellen. En meg nem kezdtem el hanyni, de kivancsi vagyok fogok-e egyaltalan.

Szerintem beszelj a nogyogyaszodal mert igy teljesen kikeszited a gyomrod, legyengulsz es nehogy a vege az legyen hogy korhazba kerulsz.

2019. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!