Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc fozeleke a 2,5...

Mi a kedvenc fozeleke a 2,5 eves gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Milyet fozzek neki ma?


(A zoldbabot nem szereti.)


2019. márc. 18. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nincs neki.
2019. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam a kezdetektől a tökfőzeléket és a sóskaszószt imádja különböző feltétekkel. A kislányom több fajtát szeret: a zöldborsófőzeléket, a tököt, babot, zöldbabot, brokkolit. Talán egyedül a répás dolgokat nem eszi meg.
2019. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A répa minden formában jöhet, zöldségből az a kedvence.
2019. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Repafozelek? Na ilyet meg nem is csinaltam, koszonom, azt hiszem kiprobalom! :)


Amugy en is tokfozelekre vagy spenotra gondoltam, esetleg krumplifozelekre, de ezek az en kedvenceim es ezert kb mindig ezeket csinalom :D

2019. márc. 18. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

Kezdetnek egy finomfőzelék esetleg? Már a neve miatt is népszerű a gyerekeknél.

2019. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
paradicsomszósz + főtt krumpli nálunk 8 éve bármikor "eladható" a gyereknek. Húst ritkán kér bele, de a krumpli mellé sazért egy fél combot vagy egy farhátat be szoktam dobni a vízbe. a krumpli íze is más lesz, én pedig megeszem (iszom) az utána maradt "levest".
2019. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Raktam a repahoz borsot is, szoval finomfozelek lett, neztem a neten h csinaljak basamell szosszal is vagy hogy irjak, de azt nem mertem a gyereknek bevallalni, de legalabb megvan mit csinalok magunknak legkozelebb basamelles husgombocokat spagettitesztaval hmmm nyami :D


Most meg csinalok egy "zoldseglevest", amibe fozok csirkemellet es daragaluskat.


Viszont a paradicsomszoszos krumplit is meg fogom csinalni a heten, azt mi is nagyon szeretjuk husival! :)


Koszonom a sok jo tippet, most egy idore van par otletem! :D

2019. márc. 18. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A paradicsomos babot pl imádja. És ezt nem is szoktam nagyon variálni, a sima konzerv babot melegítem meg neki. Fasírttal vagy sült virsilvel bármikor nyerő. Utóbbival igezi 5perces kaja, ha olyan van nekünk, amit nagyon nem szeret, vagy maradékok vannak, vagy egyszeren csak nincs időm, fáradt vagyok...
2019. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a sóska is nagy kedvenc, tükörtojással.
2019. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!