Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha ma elkezdem az antibiotikum...

Ha ma elkezdem az antibiotikumot fogamzásgátló mellett, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze egy sráccal, még ki sem látunk a rózsaszín ködből, szóval kb. minden nap szexelünk. Fogamzásgátlót szedek (Symicia). Viszont rettenetesen felfáztam, fáj a vizeletürítés, ráadásul kicsit véres is. Szeretnék ma elmenni orvoshoz, de úgyis antibiotikumot ír, az ugye meg ütina gyógyszert. Viszont ha pl. tegnap este is szexeltünk, és ma bevenném az első szemet akkor terhes lehetnék? Remélem érthető hogy mit akarok kérdezni.
2019. márc. 19. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ja, és mától húzzon gumit is míg szeded.

2019. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nyilvánvaló. Azért kérdezem, mert nem akarok terhes lenni.
2019. márc. 19. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum kúra kiütheti a fogamzàsgátlót ezért addig mindenképp alkalmazzazok kiegészítő védekezést.


De egy tegnapi szexre ma elkezdett kúra nem fog teherbeejteni. Inkább a hosszú, többnapos kúra alatt ne csináljátok védekezés nélkül, és utána is kell idő mire visszaáll a fogamzásgátló hatása. Én ilyenkor a következő mensi ciklus után mertem csak újra védekezés nélkül, mert azt mondta a dokim hogy minimum 7 nap az antibiotikum után mire visszaáll minden, de én azért rátettem még, biztos ami biztos.

2019. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az antibiotikumot se muszáj szedned.
2019. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!