Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a gender (baba neme) partyról?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná ez egy olyan buli, ahol a család és a barátok össze gyülnek és a leendő szülőkkel együtt, egyszerre tudják meg mi lesz a baba neme. Vagy tortából a belseje ugye vagy rózsaszín vagy kék. Vagy lufiból, amiben az adott színű konfetti van.

2019. márc. 20. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem poén, nekünk nem volt, de gondolkodtam rajta.
2019. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Amerikai szokás, Magyarorszagon túlzás, pont mint a baby vagy a bridal shower
2019. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez is csak egy generált ötlet lehetett arra, hogy pénzt költs és nekem olyan nagyon ámerikai, mint a Valentin meg a Halloween, amiknél szintén reménykedem, hogy nem lesznek itthon egyre "kötelezőbbek" kereskedelmi nyomásra.

De ha a szülők csak alkalmat szeretnének arra, hogy bulizzanak, ünnepeljenek, együtt legyenek, és ez nem valami stresszesen tökéletesen cukira előkészített ajándékgyűjtési akció, akkor hajrá :)

2019. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

En gondolkodom rajta, de csak szuleim lennenek ott, semmi extra, csinaltattnek sutit, a suti kozepenek a szine majd megmondja a baba nemet. Nagyteso meg kapna egy lufit, ami szinten kek v rozsaszin lenne, ennyi.

De nm hinnem, h lesz belole valami...


De a nagy huho, ajandek es penzgyujtes sztem gaz... En nem is mennek el szivesen ilyen bulira...

2019. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi a ferjemmel tudtuk a baba nemet, de tartottunk egy bulit a családnak és a szűk barátoknak, ok akkor tudtak meg. Bogracsoztunk az udvaron, beszélgettünk jól éreztük magunkat. Csináltam egy csomó kék-rozsaszin sütit, italt, dekorációt.
2019. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, mennyire jó ötlet. Itt is sokan írnak olyat, hogy az első reakció a csalódás volt, mikor kiderült a baba neme. Nem hiszem, hogy ezt jó lenne átélni vagy látni a másikon.

Más kérdés, amikor tényleg mindkét szülő úgy van vele, hogy mindegy, csak egészséges legyen. Ez viszont nekem kicsit szembeáll azzal, hogy ekkora felhajtást csinálnak körülötte.

Rokon gyerekeknél pedig őszintén nem s érdekel, hogy fiú vagy lány lesz, csak információ, mint a születési hossz.

2019. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom egyeseket ez miért zavar, engem sem érdekel más mit hogyan ünnepel de főleg nem fröcsögök róla. 😅

Nekünk volt, mindenki nagyon élvezte és szerintem is izgalmas volt. Pénzt meg ajándékokat mi nem gyűjtöttünk de ez nem is része ennek szerintem maximum a babyshowernek de ott is kértük, hogy ne halmozzanak el. Szerintem nincs azzal semmi gond ha valaki így szeretné megtudni és tudatni a kisbabája nemét ahelyett, hogy odaböfögi a vasárnapi ebédnél “fiunk/lányunk lesz”.

2019. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez aranyos dolog, nem biztos, hogy csinálnám, de megértem, ha valaki ezt választja. Csak egy fenntartásom van vele: túl sok olyan esetről tudok, ahol a legjobb diagnoszta UH-s orvos is végig lánynak mondta a babát, mégis fiú lett. csak akkor csinálnék ekkora felhajtást, ha vértesztből lenne 100%-os információm, Uh alapján nem, mert bolondot csinálhatok vele az egész családból:)
2019. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok ilyen mindenre party-t szervezek típusú ember, de amúgy semmi bajom vele. Igen, amerikai szokás, és? A Valentin-napot sem szeretem, de nem zavar, ha más tartja. A Halloween viszont szerintem tök jó dolog.
2019. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a feltűnésben viszketők csinálnak ilyet, nagyon gáz
2019. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!