Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerektartás megállapításánál...

Gyerektartás megállapításánál az osztrák fizetést nézik vagy a magyar minimálbért?

Figyelt kérdés
Az exem kinnt dolgozik, én még otthon vagyok gyeden, nemsokára már csak gyesen. Én költözök külön lakásba a picivel, ó marad otthon a szülökkel.(eddig velük éltünk). Kérdésem az lenne hogy figyelembe veszik hogy kinnt dolgozik és elég jól keres vagy nem. Mert önszántából nem igen szeretne fizetni.

2019. márc. 20. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Már kb 8 éve dolgoztam Németországban egy magyarokat közvetítö cégnek.


A válni készülö férifak többsége mind a papírok kitöltésénél megkért minket, hogy csak a magyar bért tüntessük fel. Kolléganöm mindig jó vastag nagy számokkal oda írta az egész fizetését a kiküldetésí díjt is. Mindig csak tetveknek neveztük az ilyen férfiakat.


De, hogy mit nézett a magyar bíroság sajnba nem tudom.

2019. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi közük, az osztrák fizetéshez, úgy hogy ne is álmodozz.
2019. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem kamuzza be a fizetését, tehát rendesen ha van jelentve, akkor figyelembe veszik.
2019. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Biztos hogy be fogja kamuzni, mivel nem köteles bevallani. Úgyhogy kérdezö 28000
2019. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Vagy mennyi most a minimum gyt?
2019. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nincs olyan, hogy minimum gyt. Általában a fizetés 15-20%-tól 50%-ig ítélhetik meg. De ez sok mindentől függ.
2019. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Sztem is csak a magyart nezik, de remelem meg tudtok egyezni, pl az en parom a fizetese joreszet boritekban kapja, de nem szamit, o akarja a gyereket, igy meg tobbet is kolt ra, mint kellene, remelem nalatok is igy lesz!
2019. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem álmodozik, csak szeretném tudni hogy mire számítsak.

7es sajnos nálunk nemhiszem hogy így lesz...

2019. márc. 20. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát, sok jóra ne számít akkor
2019. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg van arányosítás is. Szóval ha apuka menő mérnök és kap havi 2 millát kint, attól te nem kapsz 2-300 ezret gyerekenként. Akkor sem, ha ezt bevallja becsületesen. Van egy felső határ is, ami fölé nem szoktak ítélni, mert 2 gyerekkel magyar körülmények között abból átlag fölött megélnétek 3man, ami jogosan nem célja a gyekertartásnak.
2019. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!