Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érdemes állatkertbe vinni?

Mikor érdemes állatkertbe vinni?

Figyelt kérdés
A kisfiam lassan 11 hónapos lesz. Arra gondoltunk most hogy jönnek a szép idők elvinnénk állatkertbe. Szerintetek érdemes? Érdekelni fogja? A kutyákat mindig kergetni akarja. Imádja nézni a madarakat is.

2019. márc. 22. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekelni fogja. A mi babánk őszi, következő tavasszal, nyáron már jártunk vele és tetszett neki. Hamar nagyon sok állatot felismert.
2019. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hónaposan vittük először a lányunkat. Nagyon tetszett neki. Jól éreztük magunkat.
2019. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszod!
2019. márc. 22. 10:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekemmel addig volt buli az állatkert, amíg nem tudtak járni. Elvoltak a babakocsiban. Azóta viszont kész cirkusz.
2019. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Én biztos nem vinném! Még az 5 évesemnek is csak a kis rönkökből összetàkolt lovak voltak az izgalmasak amire felülhetett... na meg a kecske etetés - erre meg elèg egy tanya
2019. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%

4 éves volt, amikor először állakertben voltunk. Megnézte a krokodilt, a tigrist, majd kijelentette, hogy már csak az oroszlánt kell megkeresni és már heteünk is haza. Semmi más nem érdekelte. Én meg hajtottam egész végig, hogy hova ne menjen, mit ne fogjon meg, min ne másszon át, miért ne vegye fel, hogy ne kóstoilja meg...

Azt kell mondanom, kb 6-7 évesen volt először értelme is a dolognak.

2019. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Fiamat még 3 évesen sem érdekelte.

Anyósom már 1,5 évesen elvitte a Veszprémi állatkertbe (aztán 3 évesen is), ő ragaszkodott hozzá. Aztán mesélte, hogy a játszótér volt a legfontosabb...


Minden gyerek más. Fiamat az autók sokkal jobban érdeklik, autós rendezvényen már sokszor voltunk, a Fővárosi állatkertbe talán most a 6. szülinapján elmegyünk (már értékelni fogja). Agglomerációban élünk, szóval nem messze, nem ez miatt nem mentünk még.

2019. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Gyerekfüggő. A nagy 4 és fél évesen már nagyon élvezte, a középsővel úgy voltunk, mint ahogy írták, amíg kocsiban ült piciként, oké, most 3 éves lesz, ahogy én ismerem, nem próbálnám meg...
2019. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
1,5 évesen vittuk a maciparkba, ott az volt a legnagyobb problémája, hogy nem engedtük bemaszni a medvekhez. Most lesz 6, mikor megint megyünk majd, talan akkor mae jobban lekoti. Autoskiallitasokon voltunk, ralliversenyen ezek jobban lekotottek. 4 mult, mikor eloszor vittuk allatkertbe, akkor mar elvezte, de meg mindig a jatszoter volt a legerdekesebb.
2019. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden évben mentünk a szülinapja környékén, tehát 1 évesen, 2 évesen, 3 évesen (mindig máshova). Már az első is siker volt és azóta is évről évre jobban élvezi.
2019. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!