Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék barátkozni más...

Hol tudnék barátkozni más anyukákkal?

Figyelt kérdés
Van egy két éves kislányom, és jelenleg 6 hónapos terhes vagyok. Persze szoktunk járni játszótérre meg ide-oda. Párom egész nap dolgozik, fiatal vagyok 22 éves,persze vannak régebbi ismerőseim de nekik is meg van az életük. Nagyon a játszótéren se akar velem senki szóba állni,lehet ez azért is van mert sokan még 18 sem hisznek.. Csak kicsit úgy érzem kezdek magányos lenni, hogy nincs kivel beszélgetni meg ilyenek. Ti hol barátkoztatok más anyukákkal?

2019. márc. 22. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hol laksz,de nekem is van ilyen problémám. Bár szerencsére a párom nem estig dolgozik,délután már itthon van. Nálam az a gond,h ahol lakunk,nem igazán ismerek senkit,a barátainkkal pedig elég ritkán találkozunk. Tehát a legjobb lehetőség az ismerkedésre tényleg a játszótér. De hiába próbálok közvetlen lenni más anyukákkal,látom,h van aki már eleve együtt érkezik,szóval elbeszélgetünk,de következő alkalommal már nem is látom őket.
2019. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a problémám...

Én vagyok az első a baráti körben aki szült, szóval szép lassan lemorzsolodtak a barátok, a családomon kívül mással nem is szoktam beszélgetni. Néha elmegyek kávézóba a fiammal, de hát ott is csak egymagamban..


4 hónapos a kisfiam, én 23 éves vagyok.

2019. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# Budapesten lakunk, csak kicsit kijjebb, Békásmegyeren. Az a baj hogy, a játszótéren se lehet nagyon, legalább is én gyakrabban találkozok nálam egy 7-8 éves anyukákkal. És ahogy elnézem néha nem pont az én társaságomra vágynak.

2# Nálam is ugyan ez van, a régi baráti közösségem nagy része eltűnt. Akinek meg szintén lett gyereke ők meg elköltöztek.

Pedig igazából egy igen társasági ember vagyok, aki nem csak a "de jó idő van" témáról tud beszélni. Bár lehet az is hozzá játszik hogy a korombeliek többségének azért nincs gyereke.

2019. márc. 22. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok, amúgy engem is rendszeresen lenéznek az anyucik, akik idősebbek nálam, pl védőnőnél, baba mama klubba is ezért nem járok. Van itt egy, de csupa 35-40es anyukkal, egyszerűen nem állnak velem szóba, pedig aztán nem vagyok bunkó, se buta, és tudok értelmes témákról beszélni. Az egyik meg is jegyezte, hogy ő a helyembe az iskolát választotta volna a gyerek helyett az én koromban. Pedig aztán az én fiam tervezett, nem is értem...

Gyakran megkapom, hogy miért is szültem én 18 évesen, holott már 23 múltam..


Na mindegy, ha valamikor a Corvin negyed fele jársz, szólj! :)

És szívesen barátkozom veled :)

2019. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Én 34 vagyok,de akikkel én találkozom,azok is idősebbek nálam,többnyire már nem első gyermekes anyukák. És sajnos én is így érzem,h furán néznek rám. Egyrészt ugye,h nem ismerek itt senkit,másrészt sztem fiatalnak néznek,mert elég alacsony és vékony vagyok,rövid a hajam is. Én ősztől kénytelen vagyok bölcsibe íratni a fiamat,mert a gyes sajnos kevés,de azt hiszem,jót fog tenni,h kicsit több felnőtt emberi szót is hallok majd,ha dolgozom.
2019. márc. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!