Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Irnátok olyan neveket amik...

Irnátok olyan neveket amik nemzetköziek, tehát ugyanúgy írják magyarul mint más nyelveken?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm :)

2019. márc. 22. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Alex, Anna, julia,
2019. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Albert, Robert, Roland, Edgar, Erik, Rudolf, Felix

Emma, Diana, Anita, Tamara, Natasa, Minerva, Maria

2019. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anna, Laura, Henrietta, Leila, Dana, Johanna, Barbara, Lara, Mara, Nara, Mia, Beatrix, Ingrid, Ella, Gabriella, Holda, Petra, Tamara, Gerda


Fiú névnél szeinten kb mindenhol van ékezet (Péter, Dávid, Dániel, Barnabás stb), de érthető. Nem írtad, az lehet-e. Illetve azt sem, hogy kiejtve egyezenek, akkor amiket írtam, azok nagy része nem jó. De szerinten olyan már tényleg nagyon kevés van.

2019. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Lili/Lilien, Amanda, Mira, Laura, Evelin, Olivia, Emilia, Izabella, Viktoria, Hanna,

*

Erik, Benett, Ruben, Noel, Nolen, Mark, Alexander, Daniel, Adam, Miron

2019. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Bianka, Mónika, Gréta, Róbert, Simon
2019. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Barbara, Gabriella, Emma, Lara


fiú név hirtelen nem jut az eszembe ilyen az Alexen kívül, de ahol csak az ékezet miatt más, az például az Iván, Dávid, Ádám

2019. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Dominik
2019. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ríta

Martin

2019. márc. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy melyik nyelvterületen. Nem csak azt kell nézni, hogy az írásmód egyezik-e, hanem hogy nagyjából melyik korosztálynál volt divat. Amiket 2-es írt, azok közül a férfinevek közül például sok van, ami angol nyelvterületen öregembernév. Nekünk is vicces lenne, ha idejönne valaki és a gyerekeinek a Béla, Jolán, Irén neveket adná (bocs, ha valakit így hívnak, magyar szülőtől szerintem menő felvállalni a retró nevet, de ők tudatosan teszik).
2019. márc. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Klaudia vagyok, ami nemzetközi, viszont külföldön (német) elírták, amit a mai napig nem is értek. :D
2020. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!