Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet egésznapos programo...

Hogy lehet egésznapos programot csinálni egy 19 honapossal?

Figyelt kérdés
Már nagyon nehezen bírom hogy csak maximum a játszótérre tudunk menni mert alvás időt tartani kell különben jön a nyűgösség hiszti .itt a tavasz szeretnék én is kimozdulni valahova nehezen bírom a 1,5 éve tartó bezartsàgot segitsegunk nincs babakocsiba nem lehet már betenni ott nem tud aludni tavaly nyáron mikor 11 hónapos volt nyaralni mentünk Horvátországban és katasztrófa volt kifordult magából szóval idén nyaralás sem lesz hívnak minket több helyre is pl family Parkba de mindenre nem kell mondani mert aludni kell délután ráadásul két hete valamiért minden nap egyre koràbban kel eddig fel 8 8 ig aludt már ott tartunk hogy 6 kor kel pedig sötét van a szobájába ha később feltétel nem fél 9 kor akkor is kel 6 kor nehéz egész nap szórakoztatni én meg időnként már kiborulok hogy csak háztartás gyerekneveledből áll minden nap ti hogy teszitek színesebbé a napjaitokat ? Ne érezzem ezt a monotonitàst vagy hogy csinalnàtok a helyébe?
2019. márc. 24. 10:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi nem feltétel hanem később fektetem akart lenni
2019. márc. 24. 10:35
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Én hordoztam a gyerekeket pici koruktól, rajtunk aludtak hurciban ilyenkor.
2019. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem viseli el ha magamra kötöm próbáltuk már köszi a választ
2019. márc. 24. 10:43
 4/22 A kérdező kommentje:
A jóindulatú elsőnek eltűnt a sértő kommentje a vàlaszommal együtt
2019. márc. 24. 11:00
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Babakocsi. Nalunk, ha almos, sokszor nyugos lesz, beleteszem, tovabbra is nyugos, mert almos, akkor mar semmi sem jo neki, tehat nemcsak a babakocsival van a baja. Tologatom, setalunk, elalszik. Amugy utalta a babakocsit, en is hordoztam, de latom, hogy az nalatok nem mukodik. En 19 honapos kora korul kezdtem kikeszulni, bolcsibe irattam du. 2-ig, pont alvas utan mentem erte, de en dolgoztam is mar mellette otthonrol. Ha a bolcsi nem opcio, akar maganbolcsi, CsaNa, babysitter lehetne a megoldas, akarcsak napi 2-4 orara, az is sokat szamit.


Amugy en a helyedben vinnem a babakocsit, es mikor almos, beletennem, es addig toligatnam, meg el nem alszik, ha a csatosban nem alszik el. Vagy ha vezetsz autot, akkor ugy idozitenem, hogy tobb helyszines program lenne, es abban elaltatnam.

2019. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%

Szedáld le, neveld meg, ha már önmagad érzed a legfontosabbnak...


Amúgy kéne lennie apjának is, nagyszülő, rokonok stb. Végső soron bébiszitternek...nyafogás helyett old meg. De a gyerek ovis koráig nemtom mit vártál, nem hiába bizonyos ázsia országokban a megszült csecsemőt 5-6 éves koráig a nagyszülő vagy pótszülő neveli. Ott is pont az érzelmi analfabéták miatt, akik úgy akarnak családot, hogy közben kötelesség ne legyen, szabadság maradjon.

Ébredj fel és kérj védőnői segítséget gyereknevelésben.

2019. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de a babakocsiba visit ha beakarom tenni igen nálunk is van magàn bolcsi de én szeretnék vele programot csinàlni meg így is sokat beteg ha bölcsibe adom rosszabb lenne ami kicsit elkeserît hogy ez még évekig így lesz és esélyünk sincs kikapcsolódni azért mégegyszer köszönöm
2019. márc. 24. 11:06
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok életképtelen sem érzelmi analfabéta nagyszülők nincsenek sajnos anyukám korán meghalt a többi nagyszülő meg 300 km re laknak apuka leszokást vinni a játszótérre ha itthon van de nem ez volt a kérdés hanem az hogy együtt hogy lehet közösen a család programot csinálni ami nem csak a játszótér és a városban setalas bebysittere idegenre nem hagyom nem azért szültem hogy lepasszoljam
2019. márc. 24. 11:13
 9/22 A kérdező kommentje:
Ő is szerette a babakocsit 11 hónapos koráig tehát babakocsiba volt szoktatva már nem szereti és nem azért mert ne tettem be.aki azt írta hogy egésznapokat buszozott : nem buszozott a kislányom soha mert mi sem szoktunk buszra vonatra ülni autóval megyünk mindenhová sokat autozunk
2019. márc. 24. 11:26
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem fogom visitani hagyni az tuti és szerette a babakocsit de már nem ez egyáltalán nem meglepő , és úgy szeretnék közös programot csinálni hogy ne visitas legyen hanem jól érezze magát és mi is miért ilyen furcsa ez? Úgy látom csak rosszindulatú sértegető emberek vannak itt senkit sem seregedttem erre ezt kapom hát köszönöm szépen én ötleteket vártam hátha vannak rutinos anyukák akik tudnak segiteni
2019. márc. 24. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!