Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdett gyermeked...

Hány évesen kezdett gyermeked hangszeren tanulni? S milyen hangszeren?

Figyelt kérdés
Milyen formában: zeneiskolában vagy magántanárnál? Hogy boldogul(t) vele?
2019. márc. 27. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8 évesen kezdte a fuvolázást, zeneiskolában.Most csinálja második éve, a szolfézs mellette már 3 éve megy. A hangszer előtt kellett az 1 év előképzés. Már nem szereti,így szeptembertől nem folytatja.
2019. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat évesen (elsősként), egy év szolfézs, majd egy év furulya, aztán fuvola. Zenesuliba járt, még a gimiben is.
2019. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zeneiskolában kezdett gitározni elsőben oviban előkészítő szolfézs volt. De abbahagyta mert nem érdekelte. Nekünk a foci a kedvenc :)
2019. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oviban kezdett furulyázni. Elsőben nem járt, másodiktól zongorára jár és szolfézsra zenesuliba, most harmadikos. Még 4.ben talán folytatja, de 5.ben már tuti nem engedem, sok neki a foci mellett. 9 éves fiú
2019. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 5 évesen kezdtem furulyázni az oviban, aztán 7-9 évesen az iskolában szolfézs, és furulya. A cél a dob volt. Meguntam.

Aztán 15 évesen kezdtem klarinétozni meg énekelni.

Én is kíváncsi vagyok, a fiam 3 éves, nagyon jó zenei érzékkel, de a zeneiskolában 5,5 éves kortól vállalják kezdeni a zongorát. Jó lenne hamarabb. Akár itthon én..

2019. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 28. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
9 évesen kezdtem gitározni zeneiskolában. Persze, hangszerfüggő, de hangszeres tanulást nem szükséges sokkal korábban. De ének-zenei nevelés lehet.
2019. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!