Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ùj Pampers Premium Care...

Az ùj Pampers Premium Care másnak is csalódás?

Figyelt kérdés

Az elsô fiammal végig a régi Pampers PC-t használtuk, semmi gond nem volt. Most a kicsivel a 2-es méretnél tartunk, de ez az új verzió eddig nagy csalódás. Naponta kipisil és kikakil belôle, csak ma 4 baleset volt. A méret tuti jó.

Más is járt így?


Gondolkozom h kipróbálok valami mást. Babydream vagy Lupilu milyen minôség?


2019. márc. 30. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A lupilu-t tudom ajánlani, bár mi csak 5-ös mérettöl tértünk rá át és az már nem újszülött méret, de egy próbát szerintem megér, ma már hülyeségnek gondolom, hogy régen pampers-t vettünk, a lupilu ugyanolyan jó, szinte féláron.
2019. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2-es méret után mi is váltottunk Babylove-ra, nagyon vártunk hogy elfogyjon végre.

Babylove eddig szuper, 4-es méretnél járunk. Gumis a derékrésze, így szinte sosem folyik ki a kaki, pisi meg pláne. Ajánlom :)

2019. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislanyom kiütéses lett tőle és olyan mintha "befőne" vagy nem is tudom hogy mondjam, de nagyon rossz...
2019. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-esből náliunk is folyton minden kifolyt. Akkor próbáltam Lupilut,Rossmanosat,sima pamperst,tescos fred&flot,liberot. Hát, egy sem vált be, ugyan úgy vagy jobban folyt ki minden. Talán a tescos volt a legjobb.

Amint elértük a 6 kilót,váltottam premium care 3-ra, és mintha kevesebb lenne a baleset.

2019. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!