Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után ez meddig normális?

Szülés után ez meddig normális?

Figyelt kérdés

Semmi köze a gyerek témához igazából, azért írom ide a kérdést mert itt több az anyuci, hátha valaki tud segíteni mi lehet:)


Szóval szülés után vagyok 4 hónappal, és az együttlétek után igencsak görcsöl és szúr a méhem és a jobb petefészkem körül. Ha oldalra fekszem akkor még erősebben fáj. Az első alkalom óta ez van, felhívtam az orvosom de májusra kaptam időpontot.

Nem szúr, nem éget és nem csíp semmim, egyedül a méhem, mintha meg akarna jönni, néha mint a tíz perces fájásol, kb olyan érzés.


Nem tudom mi lehet ez, első körben felfázásra tippeltem volna, de ezen a fájdalmon kívül egyéb tünetem nincs.


Szülés után maradt bent nekem a placentából, amit egramm cseppel próbáltunk kihozni, uhn tisztának látszott, lehet maradt bent valami?

Vagy ez normális, hogy ennyire fáj utána?



2019. ápr. 2. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez nagyon nem normális. Nekem mindkét szülés után már az első alkalom jó volt. Többször is. 😂 Nem szabadna fájnia.
2019. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben nekem se fáj, csak utána..

Köszi a választ!

2019. ápr. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!