Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet egy gyermeknek ugyanolya...

Lehet egy gyermeknek ugyanolyan teljes gyermekkora, akit csak egyik szülő neveli, mint ahol nem váltak el a szülők?

Figyelt kérdés
A gyermekkel a másik szülő is foglalkozik, csak ugye elváltak és nem közösen élnek.
2019. ápr. 4. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Miert ne lehetne? A gyereknek ez lesz a normalis. Ha a két szülő jól egyuttmukodik, a világon semmi hátrány nem fogja érni a gyereket.
2019. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha a szülők túl tudnak lépni az ellentéteiken és nem egymás ellen húzzák a gyereket stb..akkor igen.
2019. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak pl ha elemgyünk nyaralni vagy kirándulni, mi "csak" ketten vagyunk. Másnál viszont apuka is ott van.
2019. ápr. 4. 09:37
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
És? Másnál van 3 testvér, akkor aki egyke, annak nem lehet jó gyermekkora ?
2019. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Persze, azt szokja meg. Én is egyedül nevelem a fiam. Egyébként meg anno az én gyerekkoromban apukám soha nem jött velünk sehova anyukámmal mentünk hárman , meg a testvérem ez volt a normális.
2019. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk a szüleim mi miattunk(gyerekeik) maradtak együtt. Teljes gyermekkorom volt, ami alatt iszonyat sok veszekedés, sírás, szenvedést láttam. Inkább váltak volna el az elején.
2019. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem teljesebb gyerekkora lehet, mint egy folyamatosan veszekedő anyu-apu-páros mellett. Sőt annál is, mintha csak csendes undorban élnek egymás mellett.
2019. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Miért ne lehetne?

Mellesleg nem mindenki marad egyedül vàlàd utàn.

Mi a lànyom apjàval elvàltunk, de van kapcsolatom, a gyerek szereti a pàrom, pàrom is őt, másrészt akkor megy a gyerek àt az apjàhoz amikor akar.Egy községben lakunk, tehàt akadàlyozó tényező sincs, sőt pàrom is elvan exemmel.

Mi is emberi kapcsolatban maradtunk.

Ez még mindig jobb, minthogy veszekedést hallgasson egy gyerek.

2019. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Én elvált szülők gyermekeként igenis azt mondom, nem volt teljes értékű gyerekkorom, pedig volt nevelőapám, de nem tudtam igazi apámnak tekinteni...
2019. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Olyan szinten teljes, ahol nem váltak el nyilvánvaló, hogy nem.

De a boldog, tartalmas gyerekkor nem feltétlenül ezen múlik.

2019. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!