Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 évrs kislányom nem akar...

8 évrs kislányom nem akar mást színt, csak feketét hordani! Volt nektek is ilyen csajszitok?

Figyelt kérdés
Szép arcú kislány, szőke kék szemű, átlag testalkat, iskolában kedvelt, van sok barinője. Jól tanul, sportol, hobbija is van pár... szóval nem fura vagy más mint társai.. mégis csak fekete dolgokat vehetek neki. Semmi “lányost” nem szeret. A ruhákat, szoknyákat kicsinek se vette fel nagyon... most végképp semmit se ami lányosságra utal. Úgy néz ki mint egy kis vékony madárijesztő a fekete cuccokban. A haja is tök rövid, fiús, nem akarja növeszteni. Sajnálom mert ő az egyetlen kislányom. ( 2 fiunk is van, kissebbek) Nektek volt hasonló tapasztalat a lànyotokkal ilyen fiatalon? Meddig tartott az állapot?
2019. ápr. 8. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, de szerintem nincs ezzel baj. Lehet kinövi majd, de lehet, hogy ő ilyen marad.
2019. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én sem vettem fel sosem lányos cuccot. Sírtam,ha babàznom kellett a húgommal. Matchboxaim voltak,meg Lego.

Ma férjem van,kislányom. És imádom neki venni a csajos cuccokat :))


Semmi baj,ne ijedj meg. És főleg ne erőltesd a lányos cuccokat. Esetleg ajánlj fel neki sötétlila,sötétbordó ruhákat.

2019. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ilyen voltam.Kb.4-5 éves korom körül kezdtem,hogy csak feketét akartam hordani.Semmi lányos haj,vagy szín.Mostmár 27 éves vagyok,de a fekete szín még mindig a kedvencem.A ruháim kb.90% fekete.Kislányként én sem szerettem sem babázni sem más lányos játékot.Inkább bicikliztem,fára másztam,katonákkal játszottam.Mostanra viszont nőiesen öltözöm,sminkelek,és van két kislányom is.Ők viszont "igazi" kislanyos lányok.

Ezzel csak annyit akartam mondani,hogy én is ilyen voltam,és teljesen normális nő lettem.Azt hogy kinövi e,nem tudom.Valószínű igen,de 50-50%

2019. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is ilyen voltam 10-12 évesen, aztán fokozatosan elmúlt. Ne ijedj meg, még sokat fog változni az ízlése. :)
2019. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Idén 11 éve, hogy csak fekete holmikat hordok. 13 évesen kezdődött. És hiába mondta mindenki, nem nőttem ki. :)


Tényleg 50-50, hogy elhagyja-e vagy sem.

2019. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg Angelina Joliet, kizarolag feketet hord.


A 4 eves fiam meg mindenbol rozszint akar.

2019. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én kb félévente okoztam kölyökként idegösszeroppanást anyának, amikor csakkékből csakpirosra, csakzöldre, vagy éppen csakfeketére váltottam. (úgy hogy a bugyit-zoknit se voltam hajlandó felvenni, ha nem megfelelő színű volt) (még jó hogy rohadt gyorsan nőttem, szóval esedékes volt a félévente új ruhatár, csak szegény összegyűjtötte a pirosakat, hogy próbáljam fel, én meg benyögtem, hogy most legyen inkább kék.)

amúgy mind a hosszú haj, mind a szoknya kényelmetlen, mert azokban "viselkedni"kell, sztem csak türelme nincs hozá (nekem először gimisként lett)

2019. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!