25 évesen saját ház?

Figyelt kérdés

Üdv!


Röviden: a jövőbeli terveim között az első az, hogy legyen egy saját hazám! Ez a tervem garantáltan sikerülni fog!

Most jelenleg keményen dolgozok, hogy egy számomra tökéletes hazát építsenek!

Én falusi vagyok, nos mint minden faluban itt is, pletyka megy szájról-szájra!


•nem szeretném azt hallgatni, hogy

kölcsön pénzből építem majd meg a hazát, vagy ri***kodásból,vagy hogy minden nap 5-6 vénlány elmegy a ház előtt csak azer, hogy jól szemügyre vegye a hazát, kb 10 szer elmegy majd a ház előtt!!


Röviden ennyi a tervekről!

Családot szeretnék, gyereket stb, de nem vágyom férjre!!!

A szüleim, családtagok nem igazán képesek(mentálisan terheltek) vigyázni egy gyerekre!


Itt fellép néhány probléma! Az első: ha készen lesz a ház, stabil munkahely meg hasonló apróságok.. megoldható az, hogy terhes legyek férfi nélkül? Mármint szexuális úton!

Vagyis olvastam bizonyos oldalakon, hogy lehet, ha minden ok!

A második: abban a 3 évben amíg itthon leszek a picivel, ki tudna segíteni?

Tudom, hogy van dadus, de ők besegítenek a házkörüli teendőkben?

Ha nem, akkor van olyan bérelhető ember aki igen?

A harmadik: a gyámhatóság ugrik e a témára, hogy egyedül nevelem? - esetleg el is vehetik tőlem a picit?-


Én mindössze csak boldog szeretnék lenni, egyenlőre férj nélkül de, hogy mit hoz a jövő?! :)

Igaz ezek csak egyenlőre álmok, de a hazát azt komolyan gondoltam!!

Ti hogyan oldanátok meg ezt a problémát? — vagy feltétlen kell egy férj— hisz mi lesz, ha nem egy apa típust fogok ki?— megannyi esetet olvastam, hogy majd halálra verte a férj a feleséget!!!

Ezzel a témával kicsit sietni szeretnék, mert az idő ellenem van!



2019. ápr. 8. 15:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

"megoldható az, hogy terhes legyek férfi nélkül? Mármint szexuális úton!"

Ennek szerintem fuss neki még egyszer, mert már a kérdéssel is mellélőttél. Alapvetően két módszer van arra, hogy terhes légy: a jó öreg szex, illetve a mesterséges megtermékenyítés. Az utóbbihoz nem kell férfi, lombikban történik a dolog, tehát az első feltétel stimmel. Ám ez nem "szexuális úton" történik, tehát a második elbukott. Sajnos ha neked mindenáron szex kell a teherbeeséshez, akkor el kell viselned, hogy egy férfi segít hozzá a vágyott gyermekhez, mert hiába próbálkozol nővel, kutyával, lóval és egyebekkel, egyiktől sem leszek terhes.

"A második: abban a 3 évben amíg itthon leszek a picivel, ki tudna segíteni?"

Bárki. Mint írod, a te családod nem, férjet nem akarsz, az ő családja sem. Így hát rajtuk kívül kell válogatnod. Ha van pénzed, nincs probléma: meg tudsz fizetni valakit, aki segítségedre lehet.

"A harmadik: a gyámhatóság ugrik e a témára, hogy egyedül nevelem? - esetleg el is vehetik tőlem a picit?-"

Ha saját gyerekről van szó és biztosítasz neki mindent, ami kell a neveltetéséhez, nem fogják elvenni. Az egyedülállók számára az örökbefogadás úgy tudom, szinte lehetetlen, de nem is ez a célod, mint korábban írtad.

2019. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Fölösleges megválaszolni ezeket a bugyuta kérdéseket, hatalmasat fogsz mosolyogni ezen kb. 15 év múlva, ha valóban 25 leszel :)
2019. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Leírtam, hogy ez még a jövő zenéje... semmi sem biztos! De egyenlőre így tervezem!

5 év múlva leszek 25 éves!

2019. ápr. 8. 15:35
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekes kérdések, gyerekes felfogás. Én is azt tippeltem, hogy tini, aki ezeket leírta, annyira burleszk az egész.
2019. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
De jót nevettem ezen a kérdésen... :D
2019. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Jól van!

Úgy legyen!

Tarsd meg ezt a jó szokásod!

Minden mondat végére rakj felkiáltójelet!!!!

2019. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm!!!!!!!
2019. ápr. 8. 15:50
 8/20 A kérdező kommentje:
XD
2019. ápr. 8. 15:50
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Aha, ha valóban 20 éves vagy, akkor valószínűleg mint a szüleid, te is eléggé 'terhelt vagy mentálisan', tehát nagyon nem lenne jó ötlet a gyerekvállalás. De szerintem egy kislány vagy kisfiú vagy, nem szellemi fogyatékos.


Amúgy:

- Egy faluban ne építs házat 30 millióért, hanem vegyél egyet 5-10-ért.

- Ha 20 évesen nem tudod, hogy hogy lesz baba, akkor neked nem való baba.

- Ha mégis lenne, akkor ahhoz mit szólnának a környékbeli vénlányok? A gólya hozta?

- Ha te egyedül összehozol 25 évesen a falusi fizetésedből egy új családi házat, akkor a gyermekfelügyeletre 'bérelhető' ( :D :D ) emberek kifizetése nem lesz gond.



Én a problémát úgy oldanám meg:

- felnőnék

- tájékozódnék az életről

- kilépnék a kisfaluból, hogy tovább lássak a pletykás vénasszonyoknál és a feleségverő férj ideánál

- szereznék egy jó állást, gyűjtögetnék

- ha lenne egy megbízható társam, akire az életemet is rábíznám, vállalnánk közös gyermekeket.

2019. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Isten mentsen is meg minden férfit az ilyen nőtől!
2019. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!