Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik elköttették magukat,...

Akik elköttették magukat, segítenének?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akik elkötették magukat. Mivel itthon mindenféle idióta feltételhez van kötve így külföldre mennék, mivel hogy ott nem korlátoznak a testem feletti szabad rendelkezésben. Nem akarok gyereket és bár nincs 100%-os védelem, azért mégis csak az elköttetés bizonyosul a lehető legbiztonságosabbnak a nem kívánt terhesség ellen.

A kérdésem tehát azokhoz szól, akiknek külföldön csinálták a műtétet. Először is az érdekel, hogy mennyibe került? Van ezeknek a klinikáknak magyar elérhetősegük? Mennyi időt vesz igénybe a műtét, mi a menete?

Köszi előre is annak, aki válaszol!


2019. ápr. 9. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
En csak annyit mondanek hogy hondold meg. Jol! En sem akartam gyereket. De ez idovel valtozik. Vagy valtozhat. Nalam valtozott. Nem erdemes ilyen deasztikus lepeseket tenni. Nem veletlen nem csinaljak meg szire-szora.
2019. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem erre vonatkozott a kérdésem! Nem akarok gyereket és ez nem fog változni sem most, sem később. Mindenképpen meg fogom csináltatni a műtétet, ehhez szeretnék információt, úgy hogy legyszíves a kérdésre válaszoljatok!
2019. ápr. 9. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Én anno a 3. gyerek után akartam megcsináltatni, de doki lebeszélt, viszont mondta, hogyha mégis nagyon ragaszkodok hozzá, akkor tud kórházat, ahol megcsinálják.


Biztos nem hajlandó senki itthon elvégezni a beavatkozást?

Köldökön keresztül- laparoszkópos műtéttel csinálnák- legalábbis nekem így mondta még a dokim.

2019. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Az brnoi klinikán kellene érdeklődnöd, ott fent vannak a részlezek. Az árát én pont nem találtam ennek a beavatkozásnak, de biztos olcsóbb, mint a több ezer eurós meddőségi kezelések. Amúgy ott 21év a korhatár és másnapig vagy bent a honlap infója alapján, kb fél órás laparoszkópiás műtét, altatásban.
2019. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
A gyerekmentes övezet blogján nézd meg, van egy beszámoló egy hölgytől aki a közelmúltban végeztette el Léván. Ott beszélnek magyarul is. A műtét maga 1 nap, délelőtt megcsinálják és délután mehetsz haza, laparoszkópiával végzik. Mindent leír az ügyintézéstől kezdve a hazaérkezésig, nagyon informatív. Én oda tervezek majd menni, csak egyelőre van más amire spórolnom kell.
2019. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak egy megjegyzes

Ismeros no 28 evesen megcsinaltatta

Ok h nem lett terhes de az idiota gumi nelkul szexelt

Vegeredmeny: HIV + lett


Szal azert a gumi kelleni fog mert a fertozeseket nem erdekli h el vagy kotve

2019. ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!