Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Védőnőnek tudok ruhákat leadni?

Védőnőnek tudok ruhákat leadni?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb zsáknyi babaruhám, hálózsákok. Szinte mind címkés, új. De sima egyszínűek, eladni kb esélytelen, nem is akarok vele időt pazarolni. A védőnőnknek le tudom adni? van ilyen? Persze megkérdem majd, csak előre tájékozódok.
2019. ápr. 9. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem le lehet. Legalábbis nalunk igen.
2019. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig mindent oda adok neki, ami már nem kell. Nagyon örül neki, mert sajnos mindig van helye az utolsó bodynak is.
2019. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja és 1-es pelenkából is van 10 csomag Pampers. Azt se tudom hova tenni, akkor gondolom azt is oda tudom neki adni.

Köszi!

Majd pénteken megyünk úgyis, csak nem akarom hogy hülyének nézzen, de akkor létezik ilyen :D

2019. ápr. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!