Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik, nektek volt megérzés...

Kismamik, nektek volt megérzésetek a baba nemével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit furcsán hangzik, de mióta terhes vagyok maximálisan lányt "érzek" a pocakban. Folyton lány nevek jutnak az eszembe, fiú nevekből semmi. De már kétszer mondták biztosra hogy fiú. Nektek volt ilyen? És akkor csalt, vagy bejött a megérzésetek?

2019. ápr. 10. 11:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%

Végig tudtam, hogy fiam lesz. Az első uh-n, amin mutatta magát lányt láttak. De ez engem egyáltalán nem érdekelt, mert akkor is TUDTAM, hogy fiam lesz.


Most itt alszik a babakocsiban a tündéri 5 hónapos kisfiam.


Abszolút hiszek ezekben a megérzésekben.


Ja és én álmodni is végig kisfiúval álmodtam.

2019. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt éreztem, lány lesz. 100 %-ban biztos voltam benne. Aztán fiú lett.
2019. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Harmadik gyermekemet várom. Az elsőnél nem éreztem semmit igazán, valahogy fiúra vágytam, de el sem mertem hinni, hogy olyan szerencsém lehet, hogy fiú lesz, az lett egyébként.


Második gyermekemnél a 18. hétre 100% biztosan tudtam, hogy lány, leányzó is lett.


Most a harmadiknál azt hiszem,a fiútól féltem jobban (hosszú történet), és arra nem mertem gondolni, hogy olyan szerencsés lehetek, hogy lány lesz, ezért fiúra tippeltem volna. 24. héten kislányt mondtak, de nem biztosra, és biztosan most sem tudjuk.


Mindeneseetre nekünk az jelez mindig valamit, hogy milyen nevek villannak be, és mik azok, amik sehogy sem akarnak jönni. Az elsőnél azonnal találtunk fiúnevet, amiről biztosan tudtuk, hogy az igazi, és lánynév nem akart jönni sehogy sem. MÁsodjára fiúnév nem jutott eszünkbe, és most harmadjára is lánynevünk van,amiben biztosak vagyunk, fiúnévhez nincs ötlet.

2019. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél lányt éreztem és fiú lett. A másodiknál fiút éreztem és lány lett :D
2019. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív teszt utáni napokban azt álmodtam, hogy lány lesz, illetve a nevét is. Nem mertem beleélni magam, bár nagyon erős érzés volt. A 19. héten derült ki, hogy tényleg lány lesz :)

A férjem nem is hajlandó neveket nézegetni, mert azt mondta, hogy ennek így kellett lennie és ezt megálmodtam, így kell majd hívni.

28 hetes vagyok egyébként.

2019. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lányt szerettem volna. Fiú neveket nem is nézegettem, amikor a jövőbe néztem, mindig kislányt láttam. Aztán amikor teherbe estem az első pillanattól fogva fiúként gondoltam rá. Nem is nagyon tudtam elképzelni, hogy kislány van a pocakomban. Aztán az összes UH szerint is fiú :)

Már legalább 4 különböző ember különböző géppel megerősítette, úgyhogy már tuti :)

2019. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem éreztem semmit, egyszerűen TUDTAM, hogy nekem fiam lesz. De nem terhesen, hanem már előtte 2 évvel is. Fel sem merült bennem, hogy lány is lehet.
2019. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

#1 vagyok.


Megmondaná, aki lepontozott, hogy mi rosszat írtam? Csakh

2019. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
*csakhogy tudjam
2019. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
hehe, ne gondolkozz ezen, vannak, akik körbejárnak lepontozni, szerencsére nem Kínában vagyunk, nem rúgnak ki ezért a munkahelyről:) A kérdésre vagy igennel vagy nemmel lehet válaszolni, és ezeket részletezni. Nem tudom elképzelni, hogy lehetne bármelyik verzió hasznosabb vagy haszontalanabb lehet a másiknál, de vannak, akik azért megoldják:) Én jókat kuncogok ezeken mindig:)
2019. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!