Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek tapintatlanság...

Szerintetek tapintatlanság meddőségi centrumba gyereket bevinni?

Figyelt kérdés

Hét év után, lombik programból született egy gyermekünk. Most újra próbálkozunk, és most gondoltam abba bele, hogy nem tudom kire hagyni majd a babámat, és vinnem kell majd magammal.

Én is végigmentem a meddőség minden lelki fázisán. Előfordult, hogy elkeseredtem egy terhes nő, vagy egy babakocsit toló anyuka látványán; de ez igazából nem nekik szólt, hanem a saját keserűségemet hozta jobban felszínre. Nem szeretnék ezzel senkit sem bántani. De csak ritkán fogom tudni megoldani, hogy ne legyen velem.


2019. ápr. 10. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ne görcsölj ezen.

Nyugodtam a melletted ülő el elmondhatod h ő is lombik baba, azt más is hallja..

Inkább reményt nyújtana nekem

2019. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Temetőbe is élők járnak..


Ne foglalkozz ezzel, ügyintézni mész és kész.

2019. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt, hogy vittük mi is a nagytesót. Messze volt a centrum, összekötöttük kirándulással, ügyintézéssel. Mindig volt mas gyerek is egyébként, kisebbek-nagyobbak. Egyszer volt nagyon kényes a helyzet. Pozitív lett a pisi teszt, es a laboros fiú a folyosón ülve megmondta a fiunknak is, ahogy ment el előttünk. A fiunk pedig kiabált, hogy nagytesó leszek. Az kellemetlen volt valóban. Mi nem akartuk neki ott elmondani, egyrészt a 12. hetig várni akartunk, másrészt tudtuk, hogy ilyen heves lesz a reakciója.
2019. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2019. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

"Temetőbe is élők járnak"

Ez tetszik! 😀

2019. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekek mindenhol vannak. Még a sarki kisboltba se tudsz úgy lemenni, hogy ne láss egy anyukát kézenfogva sétálni a csemetéjével. Ez se lesz más.


Plusz ahogy mondtad, nagy erőt adhat, ha megosztod a sztoridat - te is átestél azon, amin ők, és lám, ott sétálgat melletted a kis csodád.


Nyugodtan vidd be. Plusz nincs is nagyon más opciód, ahogy mondtad.

2019. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Ezen én is sokat gondolkodtam. A nagyfiunkra rengeteget vártunk. Amikor meg tudtuk oldani nem vittuk, de volt, hogy muszáj volt.


Mikor meg csak vágyakoztam én nem szívesen láttam gyerekes családokat magam körül. A meddőségi központban valahogy mégse zavart, ott inkább erőt adott.

2019. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Hú- én tesómat kísértem egyszer a Kaáliba 7hónapos terhesen... mindenki olyan sóvárogva nézett. (Mindig a férjével ment, csak egyetlen egyszer nem tudta őt kísérni, és akkor én beugrottam helyette)

Utána meg szegény tesómnak sikeres lombik után méhen kívüli lett a baba- így kórházban volt- oda is bementem meglátogatni.

Akikkel feküdt mind ilyen vetélés, vagy átfújás, vagy valami teherbeeséséi nehézség miatt voltak- ott is sok sóvárgó tekintet követte a pocakomat.

2019. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen látok kisgyermeket magam körül ott is. Sőt nem is érdekel az ő története,hiszen önmaga egy csoda.

Azt viszont a szülőnek kell tudni, hogy a gyermekre ez a hely milyen hatással van/lehet. Hiszen ezt is végig kell gondolni. Miket lát,hall,tapasztal ott az ő kis lelke... Esetleg jó-e ilyen "kórház" hiszen vannak fehér köpenyes emberek, visznek-hoznak dolgokat és maszkban is járkálnak néha stb... közegben eltöltenie egy-két órát. Utána jönnek az anyu/apu miért...kérdések 😊

2019. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én tesómat kísértem egyszer 8hónapos terhesen- és tök tapintatlannak éreztem magam, a sok sóvárgó tekintet miatt tök zavarban voltam. Éppen aznap nem tudta őt a férje elvinni, és én ugrottam be helyette....

Nyilván van akit ez érzékenyen érintett- én is megértettem az ott várakozókat.... :(

2019. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!