Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen instaanyukról?

Figyelt kérdés

[link]

Ajánlom, hogy vessetek egy pillantást a kapura és a falra jobbra. Tegnap (azt hiszem) kitett egy képet, ahol azt kérdezi ki mit hagyott el anyaként. Jöttek a válaszok: magassarkú, smink, szép ruhák. Erre ma kirak egy manipulált képet minden említettel, mint valami “dögös szuperanyu” pár héttel a gyerek születése után.

Anyukák, más is úgy érzi ennyire meg kell felelni? Vagy ti hogy voltatok ezzel? Szülés után ti is durva önbizalomhiányban szenvedtetek a megváltozott testetek miatt? Mindenki ennyire veszettül akart bizonyítani? Csak én gondolom azt, hogy ez szánalomraméltó?



2019. ápr. 10. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Mi a probléma a kapuval és a fallal?

Amúgy meg nem kell követni azt, aki neked nem tetszik. Ennyi

2019. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy görbül a photoshoptól amivel karcsúbbra retusálta magát a szuperanyu...
2019. ápr. 10. 19:08
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
És ez miért probléma? Nyilván nem tesz senki fel magáról kövér vagyok mint az állat, nem fürödtem egy hete és a hajam is szénaboglya fotót. Épeszű ember nem is gondolja, hohy ezek a képek a valóságot mutatják
2019. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem követem egyébként ma random láttam ezt a képet. Nem ezzel van a gond, én is szeretek csinos lenni stb és az igényes képeket nézegetem jobbára az instagramon (na ez mondjuk pont nem az de ezt nem fejtegetném).

A kérdésem második bejegyzése az ami érdekel; hogy más anyuka is érezte-e úgy magát, hogy egy photoshoppolt képen KELL bizonyítania milyen jó formában van szülés után.

2019. ápr. 10. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Én nem éreztem úgy, viszont k.ára nem érdekel, hogy más nő mikor, mit rak ki az instájára. Te minden neked nem tetsző embert nézegetsz?
2019. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

En nem igazan tudtam sokaig, h vannak ilyenek. Amugy az sztem valami tákolt f0s ajto, de lehet ps is, mindegy nekem. Nekem nem volt onbizalomhianyom szules utan, csomót fogytam, semmi stria, szep haj. Bezzeg egy evvel kesobb.. Hajam kihullott, szoptatas alatt hiztam 10kilot es allandoan izzadtam mint egy klimaxos nenike.


Nem igazan foglalkoztat a jelenseg, az anyacsoportokbol meg a fbos babamama csoportokbol, szopicsoport, akarmilyen neveles, hordozas, meg hozzataplalas csoportoktol is megszabadultam gyorsan a p.csaba

Arra jo, hogy a sok lakasliba onnan okoskodjon, egyszeruen nincs semmi tolerancia sok emberben.

Jok nekem az igazi real ismeros ismeroseim. Ezektol meg a jelenségtol mentsen meg a Jóisten. Ne nezegesd aztan ennyi.

2019. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg agyon photoshoppolta a képet :D
2019. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nézd.. véletlenül se nezegess ilyen szarsagokat.. ezek kamuznak mind az egész életükről. Az a tücsök is csak dicsekedik, hogy csilliardokert építkeznek.. na ha nem lennének tehetős szülei, a srác még nem a nagy retek magyar fociból keresne magát szarra, akkor ezeknek is maradna az átlagember átlag élete. Akinek be kell osztani és munka mellett már nem jut majomkodni egy általa kreált csatornán.. ne nezegess ilyeneket, mert ez nagyon nem a magyar valóság.
2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Vagy a szepsege gorbiti a teret 😊
2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Jézus, téényleg görbe a fal 😂

Ha meglátok ilyet, én olyan jókat szoktam rajta derülni 😀😀

Instamamikról semmit nem gondolok, de örülök, hogy feltetted mert nagyon vicces!

Inkább művészi képeket követek instán, influencereket nem. A sok reklám miatt menekülten el faceról, erre tele lett az insta is influencerrel. Én csak ezen bosszankodom.

2019. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!