Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert "tukmaljak" a nogyogyasz...

Miert "tukmaljak" a nogyogyaszok a gyerekvallalast?

Figyelt kérdés

Bocsanat ha serto a kifejezes, nem jutott eszembe jobb szo hirtelen.


19 eves vagyok es az sztk-s nogyogyasz "ram szolt", hogy ideje lenne szulni es hegyibeszedet tartott, hogy minden nonek kell legalabb egy gyerek. Alig estem ki az iskolapadbol, nem hiszem, hogy most lenne itt az ideje es kulonben is...

A baratnoim nagyresze szinten kapott hasonlo megjegyzest. Ez normalis? Veletek is elofordult mar?


2019. ápr. 11. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Most a csapból is ez folyik,hogy szüljél te is 6 magyart .

Amúgy igen történt már ilyen,az egyik barátnőmnek a szülést ajánlották a menstruációs problémáira,a másiknak meg nem írta fel a fog.gátlót az orvos,mondván már 37 éves,ideje lenne szülnie,nem holmi gyógyszeren vagy spriálon gondolkodnia .

Abszurdisztánban ezek megszokott dolgok,szokd meg .:D

2019. ápr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Elo, 36 evesen. Mondtam, foglalkozzon a sajat dolgaival, ne az en eletemmel, vegye le a rakszurest azt szevasz.
2019. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, azért, mert találkoztál egy hülye nögyogyásszal, nem kellene általánosítani, én eddig találkoztam vagy 10-zel, egy se mondta, hogy vállaljak gyereket.
2019. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Velem nem fordult elő pont egy nőgyógyásznál, de más emberektől jöttek megjegyzések. A nőgyógyász legalább érthető, hogy miért mondja: Ebből él! Ha mondta volna,akkor is csak megmosolyogtam volna és viszlát. Nem akadok fenn ilyeneken.
2019. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Azért mert ő orvos. Nyilván nem érdekli hogy szülsz e vagy nem, de kötelessége felvilágosítani. Biztos van vami orvosi indikációja ennek.

Lehet ha szülsz, elkerülheted a méhnyakrákot vagy mit tudom én.

Most olvastam volt aki már huszonévesen menopauzába lépett és hiába is akarna, nem lehet gyereke 30 évesen. Lehet ez gyakori eset.


Tényleg nem tudom, de szerintem nem kell ezt ennyire véresen komolyan venni, sőt semennyire sem, meg fennakadni ezen.

2019. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Inkább ez, mint hogy rád akarja erőszakolni az ab.-ot mondván az első gyerek kicsi még, hogy mersz vállalni még egyet.... (tapasztalat). 😏
2019. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ,tudod mennyit elkérnek egy szülésért ? Még jó ,hogy tukmálja :D
2019. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. 24évesen szültem és le volt fagyva, hogy ilyen fiatalon felelőtlenség.. 😅 Hagyd rá, ha akarsz szülni akkor szülész, ha nem akkor nem.
2019. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez sulyosan etikatlan, de csak szemelyi beallitottsag kerdese.

Aldom a sorsot, hogy nem hagytam, hogy tobb ember sorsa felett dontsek az en orvosom miatt. Az akkori nogyogyaszom szinte gyereket beszelt a hasamba. Mikor megtuda, depresszios voltam es maganyos ott, ahova a parommal koltoztem, teljesen meghulyitett, hogy a gyerek a megoldas minden letezo problemamra.

De en szuletesemtol negyedik evtizede tudtam, hogy nem akarok gyereket es nem is szabad nekem anyanak lennem. Ferjem sem akart sohasem.

Ezutan viszont tobb honapon at annyira elhittem, hogy ez lehet a kiut, hogy a ferjem becsapasa aran teherbe akartam esni. Szerencsere nem lettem az es utana elmondam neki.

Tudom, hogy igyekeztunk volna jo szulok lenni, de atyauristen, sosem akartunk gyereket, en labilis is vagyok. Nagy szerencse, hogy nem lett.

2020. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!