Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendőrök! Ennek mi értelme van?

Rendőrök! Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Látom a Zsaruellátó oldalon, hogy megy a sírás, hogy nem jönnek ki a rendőrök a pénzből.

Ezzel alapvetően nincs is gond, mert igazuk van.

Viszont azokat nem bírok megérteni, akinek családja van.

Leírja, hogy a gyereket le kellett adni már 9 honaposan.

WTF?

Van az ilyennek normális esze?

Értem én, hogy ez volt az álma, hogy rendőr legyen, de egy felnőtt embernek a család kellene, hogy legyen az első.

A kormány szarik a rendőrökre, mert megteheti.

Egy apa viszont észrevehetné magát, hogy nem szarhatja le a gyerekét.

Jó, hogy be nem adja árvaházba.


2019. ápr. 11. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon sokan nem szülőnek valók
2019. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
És szerinted mit tehetne az illetö? Más végzettsége nincs, más munkája nincs (és nem is valószínü, hogy lenne), akkor akassza fel magát?
2019. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

1-es akkor a fél nyugat nem alkalmas szülőnek?

Magyarországon kifejezetten hosszú ideig lehet otthon maradni gyerek mellett a többi országhoz képest úgy, hogy ellátást is kapsz.

Tény, hogy könnyebb is részmunkaidős állást kapni, de ne sarkítsuk el a dolgot, hogy aki dolgozik gyerek mellett, az nem való szülőnek...

2019. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
130 ezer nettót egy Tescoban megkap.
2019. ápr. 11. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, miért pont a rendőrökre hegyezted ki a kérdést, amikor még nagyon sokan keresnek sz*rul az országban. Sajnos ez van, nem az adott személy tehet arról, hogy azt, amihez ő ért, ilyen rosszul fizetik meg.

Diplomás közalkalmazott vagyok (de nem pedagógus, nem orvos, nem akármi, hogy külön bértábla legyen, csak a sima, mezei közalkalmazotti bértábla lapaján fizetnek), én is hasonlóan keresek. Most mit csináljak, erről nem én tehetek, az állam dönt arról, hogy mennyi legyen a fizetésem, ahogy a rendőrök esetében is.

Mondjuk én két évet itthon voltam mindkét gyerekemmel (nem egymás után születtek, dolgoztam közöttük elég sokat), de ha a férjem is annyiért dolgozott volna, mint én, valószínűleg nekem is előbb vissza kellett volna mennem.

2019. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!