Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti akkor zuhanyoztok, amikor...

Ti akkor zuhanyoztok, amikor a baba alszik, vagy amikor fent van?

Figyelt kérdés

Én amikor este leteszem zuhanyzok, mosok hajat. Barátnőm mondta, hogy ő reggel beteszi a járókába a nappaliban és úgy megy el. Neki egy sima zuhany fél óra, ha hajat is mos meg szárít legalább 1.

Nekem ez fura, mondtam neki is, de azt mondta hogy ő mindig így csinálta. Nem kibeszélni akarom, csak érdekel más hogy csinálja.


2019. ápr. 12. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Reggel amikor felébred még vígan elmagyaráz és -játszik magában az ágyában, úgyhogy akkor. Mi ezzel a gond? Nem baj, ha nincsen egy kisbaba állandóan szórakoztatva és nem neveljük le arról, hogy egyedül is tudjon játszani.
2019. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Megvárom, míg hazaér a férjem.

Ha full egyedül lennék, akkor bevinném a fürdőbe a gyereket, hogy halljam-lássam.

2019. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Akkor amikor a pàrom itthon volt vagy anyukám átjött.
2019. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy baj van vele. Kérdeztem ki hogy csinálja. Az én gyerekem is el van magában mint a befőtt, de azért a fél szemem mindig rajta van.
2019. ápr. 12. 16:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
38 éves vagyok és világéletemben este zuhanyoztam. Így volt ez a gyerek születése után is , nyolckor leteszem aludni aztán zuhanyzok.
2019. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is reggel békésebb, de én nem tudok koszosan lefeküdni.

Azután szoktam zuhizni, hogy elaludt.

Nálunk ha nyitva vannqk az ajtók, a kádból látom a babát a szobában.

Amúgy meg sokat vagyunk egyedül széttagolt házban, tehát nekem muszáj eltekinteni ettől a "mindig lássam" szemponttól, mert különben soha semmi nem lenne kész

Ezért ha alszik vagy játszik bèkében, én csinálok mindent a házban.

2019. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Reggel szoktam -gyerek születèse elôtt is reggel zuhanyoztam.

Míg kisebb volt, addig a pihenôszèkèvel együtt vittem magammal a fürdôszobàba. Miòta nagyobb a járòkát odahùzom a nyitott fürdôszobaajtò elè.

Szeretem szemmel tartani :) Èn így vagyok nyugodt.

2019. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Alapvetően akkor, amikor a férjem itthon van és letettük a gyerekeket. Ha céges vacsi/út van, akkor is este, de akkor inkább beülök a kádba és nyitvahagyom az ajtót, így mindent hallok. 😊
2019. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Változó


Reggel mikor a férjem még itthon van

Ha hajmosás is akkor a délelőtti alvásidőben..ha valamiért nem akar aludni, vagy felkel, akkor bejön velem.

Mîg kisebb volt elvolt a járókában a játszószőnyehen ( most 9,5hós)


Ha elmaradt, vagy megizzadtam napközben, akkor miután letettem este aludni

2019. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, életkor függő is! Nekem 14 hetes, 6-9 hetes kora közt azonnal sírt ha "eltűntem". Aztán lettek olyan időszakai, amikor rugdalózni, sikkantgatni szeret, a játszósźőnyeg lógó játékaival 30-45 percet is elvan. Ha meglát olyankor, rámvigyorog és játszik tovább. Ilyenkor nem cipelem ki a szomszéd helységbe, inkább gyakran beszaladok. Emeletek között ez nehezebb döntés. De amikor meg dédelgetésre vágyik, akkor letehetetlen, velem egy helyiségbe se...
2019. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!