Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abban a ciklusban, amiben...

Abban a ciklusban, amiben teherbe estetek éreztetek PMS tüneteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra vagyok kíváncsi, hogy teherbeesés esetén melyik PMS tüneteket észleltétek magatokon és mi volt az eltérés a korábbi ciklusokhoz képest, a menstruáció elmaradásán kívül.
2019. ápr. 12. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, hogy az esedékes mensi elôtt 4 nappal valami barnás bolt a wc papíron, azt hittem valamifolytán hamarabb megjön.


Semmi más nem külőnbözött

2019. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Görcsöltél is? Mármint tipikusan ugyanazt érezted, mint amiket menses előtt szoktál, jól értem?
2019. ápr. 12. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen. Pont ugyan úgy fájt a cicim. Görcsöltem, folyásom volt.

Készültem is h megjön. De aztán nem...

Kb még egy hétig így görcsölgettem a pozi teszt után is. Aztán a terhesség alatt is néha

2019. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2019. ápr. 12. 18:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nem

De én nem is szoktam görcsölni előtte..csak a 2. Napon.


Szülés után a 2. Mensim volt meg

Most sem görcsöltem előtte

2019. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mellfájdalom volt, mensi előtt nem mindig van. Pár nappal előtte volt egy enyhe pecsételésem is, pont mint ahogy itt korábban is írta egy válaszoló, azt hittem hamarabb fog megjönni.

Ami más volt, hogy nem fájt a derekam, nekem az szokott, soha nem görcsölök sem előtte, sem menstruació alatt. Nem volt csokifalhatnékom, és elmaradt az "idegbeteg, semmi sem jó, az egész világ hülye" hangulatom is. Nem voltam felpuffadva, mint máskor menstruáció előtt.

Ja, és végig fent volt a hőm, nem esett le (2. hőmérőzős hónap volt).

Az esedékes mensi napján, 14. dpo-n teszteltem pozitívat.

Az első terhességemnél nem emlékszem ilyenekre, mert pont karácsony volt, sürgés-forgás, vacsora, család, stb. nem volt időm jeleket figyelni, csak 26.-án mondtam a férjemnek, te nekem 2 napja meg kellett volna jönnie. Másnap Rossmann, teszt, pozitív.

2019. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kovetem
2019. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Görcsölgettem de másképp, és bő folyásom volt pé után vagy 1 hétig pedig ez egyáltalán nem volt ram.jellemző
2019. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ezért nem is gyanakodtam
2019. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En most vagyok igy. 13-an nem akarom, hogy megjojjon. Nincs PMS hangulatom, nincs P1cs@hiszti, nem faj a mellem, ezek mind mind a PMS-em velejaroi ilyenkor mar regen. Viszont olyan furan gorcsolgetett es szurt a hasam 4 napja (9 nappal mensi elott). Nem merek tesztelni, majd meglatjuk.

Az elso babanal semmi de semmi tunet nem volt, se PMS se terhestunet, de egesz vegig semmi. A masodiknal hanyingerem volt mindentol, ami fa, karton, festek, vagy tisztitoszer illatu, illetve pisiles utan olyan furcsan nehenek ereztem az alhasam.

2019. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!