Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szüléshez hasonló fájdalom,...

Szüléshez hasonló fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár hónapja szültem, azóta volt mar menzeszem ketszer, majd egy két napos nem tudom minek nevezzem valami, ami nem járt erős vérzéssel, kb semmi sem volt, ez ugy 10-en napra volt a második menzesztől most viszont rám tört egy a szüléshez hasonló alhasi fájdalom, ami elötte menzesznél sosem volt. Elvileg nincs semmi problémam, de most megijedtem kissé. Volt már ilyen valakinek?
2019. ápr. 12. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Peteérés.

Rettegtem tőle szülés után, sokszor olyan erős görcsökkel járt hogy összerogytam.

Másfél évig tartott szülés után, azóta panaszmentes a középidőm hálisten.

2019. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony , hogy az első írja, szülés után nekem is borzasztó volt minden peteérés, azt hittem meghalok!

Olyan 3 evig tartott.

2019. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne már 😕 vettem be rá valamit, azóta nem fájt, csak rettegek hogy megint lesz, menni nem tudtam tőle. Nem is tudtam hogy ilyen is lehet szülés után... És ez hogy néz ki? Egy napig tartó dolog vagy több is lehet?
2019. ápr. 13. 02:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg a peteérés tart, egy-kettő nap
2019. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!