Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy intézzem a gyerektartást,...

Hogy intézzem a gyerektartást, ti hogy intéztétek?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyunk házasok.

Apasági van.. De mikor külön mennek a párok evidens a tartásdíj apukától viszont ilyenkor minden esetben menjek ügyvédhez?

Mert ebben gondolkodom.

Az exem azt mondta fizetni fog meg látogatni.

De a bátyja példáját mérlegelve kint hagyta Angliában a kislányát az anyukával és nem fizet semmit pedig ott is volt apasági!

Szóval letöltöttem a netről egy szülői.fel.jog gyermektartásdíj megállapítása elhelyezés papírt.

Ezt kinyomtattuk kitöltöttem és exemnek is ki kell majd.

Ezen az áll hogy per ahol én vagyok felperes ő alperes...

És költségmentességi formanyomtatvány kell ha nem akarom kifizetni a pert...

Mivan?

Teljesen belegabalyodtam.

Az exemnek mondtam hogy a tisztánlátás végett menjünk ügyvédhez az a legtisztább ha ő elmondja mit hol kell aláírni.

Van családomnak ügyvéd barátja.

Mostanában apáméknak nagyszüleimnek sok ingatlan adás vételt bonyolított le.

Családom jó barátja.

Én még azt sem tudom hogy ezt a papírt amit kitöltöttem most a bíróságra csak úgy sétáljak be és vigyem be vagy mi..

Kérlek segítsetek!


2019. ápr. 15. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Exem azt mondta nem akar ügyvédet és ő nem fog ügyvédet fizetni..
2019. ápr. 15. 14:57
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja és közös felügyeleti jogot akar.

Ez a Papír amit letöltöttem inkább egy perbe illik mert itt fixen anyánál van a gyerek és apuka láthatása meg van szabályozva még a helyszín is.

Vagy akik közösen gyakorolják azoknak nem ez a Papír kell?

2019. ápr. 15. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Kell a megegyezéshez is ügyvéd és bíróság is


Csak jó rövid lesz ha megegyeztetek előre

2019. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlanos ügyvéd nem biztos, hogy tud segíteni családjogban.
2019. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem!

Mindenesetre exem nem nagyon örül bírónak ügyvédnek.. Ma jön ide házamhoz elvinni cuccait mondtam neki minél előbb beszéljük meg ügyvéd stb. De hárít hogy ő most dolgozik majd majd.. Ő most fáradt.

Egyedül megyek el ügyvédhez ha kell nem hagyom hogy sumákoljon mivel májustól már fizetni kell neki

2019. ápr. 15. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet pont ezért bújik ki az ügyvédi találkozás alól. Mert fizetni sem akar. De ha ott aláírja, skkor nehezebb kibújni a fizetés alól.
2019. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neki nem kell ugyved. Ettol neked lehet. Fektesserek le korrektul. Amit a mi jogaszunk szokott hajtogatni (cegjogasz): hat kerem, mindig joban vagyunk, amig joban vagyunk. A problema ez utan kezdodik. Szerintem addig egyezzetek meg egy korrekt osszegben amig joban vagytok ne utana kelljen futnod a koroket.
2019. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!